MV Agusta Dragster 800 (RR) (2014)

Vlastník Petta
Vloženo 1.5.2017
Aktualizováno 6.1.2019

Neco na blbnuti po okreskach bylo potreba..

První dojmy - Agresivnejsi na plynu nez Brutale 800 RR. Posed sportovnejsi s uzsimi riditky a tvrdym sedlem. Ale co se tyce vzhledu bez konkurence. Jeste je potreba trochu poladit, ale casu je dost..

Doplňky na motorce - Prakticky nejsou treba az na nejaky carbony..

Nadherna masina na blbnuti.. Vyborny podvozek, uzasna ovladatelnost a agresivni projev. Na okruh to moc nebude, ale na silnici je s ni velka legrace. ABS off, trakce off a zabava je zarucena. Co se tyce vzhledu je to mazel vypiplanej k dokonalosti. Na zada jde na dvojku plynem a jeste na ctyrku se zveda na horizontech. Jsem proste spokojenej..

Ales600
Ales600 napsal 13.06.18 v 08:53 10b.

Moc pěkné

context
context napsal 31.08.17 v 15:56 10b.

Luxus ať ti dělá jenom radost a kolama dolů

PaaayaR
PaaayaR napsal 13.06.17 v 10:46 10b.

Ted o vikendu ( 10.6.2017) si tak sedim na Dubé u Benzinky na patníku a najednou okolo projel "někdo" na tomhle Pornu. Si říkam ty vole co to kurva bylo ( ty časy kdy jsem na hajzlu sedel s časopisem o motorkach a poznal jsem kdejakou novinku jsou davno pryč, ). Říkal jsem si to proste MUSELA byt MV Agusta... dnes tu na to koukam a znova musim říct, že prostě je to kus nadhernyho stroje ! Je to takový designový porno. Co jsem tak četl o vlastnostech tak bych to asi nechtel domu,ale na pohled je to nádhera !!! davam 10 bodů - a preju million km v sedle bez nehody !

Rubi
Rubi napsal 15.05.17 v 22:22

Je to krása koukám,že si začínáš dělat sbírku tak ať to jezdí. 10b

Kubik19
Kubik19 napsal 10.05.17 v 15:25

Boží tohle a nebo 1200S Monster jsou podle mého nejhezčí naháče na světě !!! a až budu starší a nebude se mi chtít hrbit určitě do něčeho takového pujdu