BMW R 1100 S custom (2000)

Vlastník alesvagner
Vloženo 29.4.2017
Aktualizováno 9.1.2022

Vloženo: 10.07.2017, Uskutečněno: 07.07.2017, Stav tachometru: 68830 km, Zhlédnuto: 19x

Asi bych to tady neplevelil nejakou drobnosti, ale na tehle motorce je montaz navigace tak trochu vyzva, tak se podelim o jedno z moznych reseni. Nevymyslel jsem ho sam, objevil jsem ho na jednom nemeckem serveru majitelu R1100S.
Jak je z fotek zrejme, je potreba vymenit stavajici sroub M8x35, ktery pritahuje riditka k trubce vidlice. Pouzil jsem M8x60 a musel trosku prodlouzit zavit. Uchyt jsem koupil u dealera RAM Mounts, namontoval a pak zapojil dobijeni.
Navigace mi v tehle pozici vyhovuje, nebrani ve vyhledu na pristroje, kontrolky, ani pred motorku.
Tak a jedu testovat.

alesvagner (1) napsal 09.11.2017 v 06:32

Pri jizde s navigaci bohuzel dochazi k zakryti casti kontrolek, coz je neprijemne. Jinou pozici jsem bohuzel neobjevil, budu muset jeste ladit nebo vymenit navigaci za mensi.

• Zmena umisteni navigace

Jak jsem avizoval, bylo nutne zmenit pozici navigace, protoze mi pri jizde zakryvala nektere kontrolky. Prehodil jsem drzak na opacnou stranu riditek, tedy dozadu. Puvodne jsem myslel, ze se sem drzak nevejde a bude nara

Vloženo: 22.02.2018
    Uskutečněno: 21.02.2018