Kawasaki Z 1000 (2012)

Vlastník VEPŘ.
Vloženo 28.4.2017
Aktualizováno 8.11.2020

Je to anděl s ďáblem v těle .Motorka jak na pohodovou jízdu, tak i na divočinu..

Yamaha MT-10: cena
Honda CB 1000R: Malá,slabší

První dojmy - Zetko mi padlo hned do ruky . Jak se říká ,, láska na první pohled" . Jsem s ním moc spokojený . Je to lehko ovladatelná , rychlá , hbitá a poslušná motorka . Hodně agresivní design...

Motorku bych doporučil pro - Motorka je lehko ovladatelná ,doporučil bych ji jak pro začátečníka tak i pro jezdce co umí zatáhnout za plyn

Doplňky na motorce - širší řidítka, lámací páčky, gripy, tank pad, reflexní pásky, 2 x víčko brzdové nádobky, rolny, vyžší plexi, držák SPZ,padáky,výfuky

Chtělo to nový stroj. Přemýšlel jsem co koupit. Po pěti leté a dobré zkušenosti se Zetkem r.v.:2003 jsem chtěl znovu Zetko,jen novější.. Moje motorka jela v pátek do světa a já si hned druhý den dovezl další černou bestii.Vybíral jsem ze dvou barev. Bílo oranžová a černá. Černá barva mě zaujala víc s tím, že můžu zvolit libovolnou barvu doplňků... Zatím mám najeto cca 500 km.Jsem moc spokojený. Hned na začátek jsem pořídil širší hrazdu. Jízda je hodně podobná staršímu Z,ale samozřejmě je to lepší ,podvozek,brzdy, výkon. S motorkou můžu jak na delší vyjížďky,dovolenou, tak i do města. Na místě spolujezdce jsem se taky vezl a myslím si ,že naprosto v pohodě posez... Jediný co mě mrzí, je krátký dojezd na plnou nádrž.

kill1
kill1 napsal 03.06.17 v 14:03 10b.

Pěkné

Ondra91
Ondra91 napsal 01.05.17 v 18:19 10b.

Ivushka
Ivushka napsal 30.04.17 v 17:35 10b.

vopák
vopák napsal 29.04.17 v 17:07 10b.

Pecka ..ten agresivní vzhled je boží..

Stadakk11
Stadakk11 napsal 29.04.17 v 08:45 10b.

Veliké gratulace Ať Ti dělá Kawa jen samou radost