Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník Leon73
Vloženo 28.4.2017
Aktualizováno 3.4.2019

Hornet je tak rozšířená motorka, že nevím co k němu napsat. Recenzí je tu více než dost a tenhle nijak extra nevybočuje.

Motorka koupena od zdeno1000r (Třemošnice)

První dojmy - V podstatě žádné. Měl jsem krátce první verzi horneta s 16" předním kolem a věděl, do čeho jdu. Ten předchozí měl laďák Tenax a tenhle aktuální má LeoVince, tak první dojem asi lepší zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Už jsem to psal výše, jen tak na projetí a vyčištění hlavy, na chalupu, do práce. Zkrátka takový univerzál, se kterým se dá i řádit. Dále začínajícím motorkářům, je hodný, odpustí hodně chyb a učí. Jde i seškrtit na 35 kw.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk LeoVince, padací protektory, CNC páčky, dvoubarevný potah sedla, miniblinkry, gripy, klín pod motorem, kryty kluzáků předních vidlic

Proč jste si vybral tento stroj - Protože mě baví. Jen tak na projetí a vyčištění hlavy, na chalupu, do práce. Zkrátka takový univerzál, se kterým se dá i řádit.

Koupeno 27.3.2017 Při koupi na kolech obuty pneumatiky v předu Pirelli Scorpion Trail II( pro silniční endura a adventure motocykly), vzadu Michelin PilotPower 3, navíc špatný rozměr 190/55,kombinace na prodej. Proč by je tam jinak někdo takhle dával? V inzerátu pochopitelně ani zmínka. Že mě to v mém věku a v dnešní době vůbec překvapuje. Tak to holt budu muset napravit. Navíc měl malá zrcátka s karbonovým vzhledem (zato bez homologace), ve kterých nebylo nic vidět.Tak ty jsem už vyměnil za zrcátka Kaba.Teď je to mnohem lepší. Olej s filtrem jsem taky vyměnil. Podle techničáku je to rok 2001, ale to bude nejspíš rok uvedení do provozu. Podle polepů to vypadá na rok 2000, to mi ale žíly nerve. Hodil by se nosič s kufrem, uvidíme. Občas postrádám hlavní stojan.

ras62
ras62 napsal 06.09.17 v 11:50 10b.

jedině hornet, pane

jelcinr
jelcinr napsal 17.05.17 v 07:15 10b.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 28.04.17 v 19:07 10b.

pěkná Honda