Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník MonkeyCzech
Vloženo 28.4.2017
Aktualizováno 29.9.2022

První motorka, která se nejeví jako hračka pro děti, ovšem velká životní chyba a ponaučení .

Motorka koupena od motobella (Strakonice I) - Motorka v devastujícím stavu, první sezónu nejeta, přes zimu v servisu .

Suzuki SV 650: Moc cestovní, hledal jsem spíše mrštnější motorku i na delší vzdálenosti
Suzuki GSR 600: Měl jsem ji i vyzkoušenou, ale vůbec mi posezem nesedla
Honda CBR 600RR: Zatím rozhodně ne, ale časem třeba litrovou sestru ..? :)

První dojmy - Jinak skvělá, hned jsme si sedli, jen škoda těch problémů kolem ní :)

Motorku bych doporučil pro - Horneta bych doporučil asi každýmu, kdo to má v hlavě srovnaný, ví co chce a chce hodně zábavy za málo peněz :) Není to motorka pro každýho, ten výkon v ní je, a já si dostatečně věřím jen proto, že mám k motorkám velmi dobrý vztah a na dváce mám najeto přes 50 tisíc kilometrů, takže rovnou přeskakuji 500ccm do 35kW a jdu do papírově zavřeného Horneta :)

Doplňky na motorce - Široká řídítka, nové hefty, lak, laďák DPM Race, plexi v barvách motorky, zlaté CNC páčky

Stroj byl na konci první sezóny prodán, ale aspoň už jede jak má a bude dělat radost někde dál :)

MonkeyCzech
MonkeyCzech napsal 18.05.17 v 20:17

libac22 - Jojo, uz se nemuzu dockat Ve stredu by mely byt konecne papiry, pak uz ji jen prihlasim a poprvy vyzkousim

libac22
libac22 napsal 18.05.17 v 19:49 10b.

Vymazlená

Normik
Normik napsal 09.05.17 v 11:08 10b.

Ahoj, mašina super, bude pěkné povozeníčko

MonkeyCzech
MonkeyCzech napsal 28.04.17 v 18:50

elvis87 - jak bude skutecna recenze, po nejakejch kilometrech, tak bude uroven vyssi, neboj
Zdenekhr - diky

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 28.04.17 v 18:38 10b.

super Honda