Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010)

Vlastník Lebi03
Vloženo 25.4.2017
Aktualizováno 25.4.2017

Výborná cestovní motorka která podrží i mimo asfalt.

První dojmy - Motka hned sedla do ruky. Příjemný posez, široká řidítka, vyšší sedlo ale to napravila podložka pod sedlem. Motor bere krásně od spodu a s malinkým pocitem výpadku výkonu kolem 3 tisíc se dere až do červených čísel.

Doplňky na motorce - Padací rám Alt Rider, pracovní přídavná LED světla, kryt motoru

Super Tenere jsem vybral pro její vzhled, kvality (japonec), posez a jízdní vlastnosti a taky to neni brambora, na který dneska jezdí úplně každý.

Je to pohodová motorka, která ale umí i pořádně zatopit, velmi příjemný podvozek a bezúdržbový kardan.

Jediná výtka zatím putuje na originální yamaha kufry, které nejen že jsou příšerně předražené (nekupoval jsem je nové), ale zároveň jsou i malé a hrají si na hliníkové, přičemž jsou to obyč plastové kufry s hliníkovou úpravou povrchu.

Dalším záporem, který nemohu hodnotit, je tvrdé sedlo spolujezdce. Slečna je zhýčkaná z gaučíku na Varanovi, ale na to si zvykne :D

Jinak brzdy, ABS, kontrola trakce atd.. vše funguje jak má a abs ani kontrola mě nijak neomezují.

DajaV
DajaV napsal 02.05.17 v 22:34 10b.

Toto je favoritka na nejlepší kozu ..

panLeos
panLeos napsal 02.05.17 v 19:58 10b.

Dobrá volba.

elvis78
elvis78 napsal 02.05.17 v 09:58 10b.

Boží, chtěl bych se někdy svézt

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.05.17 v 07:59 10b.

Roman27395
Roman27395 napsal 26.04.17 v 08:18 10b.

Dobra volba! jinak origose jsou drahe u kazde znacky.Me male neprijdou,velikost akorat,zadny stehovak,jen top case mam 52 litru od givi.at ti slouzi.Vcera jsem nalital 250 km a opet se utvrdil jak je to cestovatelsky schopna motorka.Sedlo tvrde jen nahmat,po 2 hodinach jizdy ho ocenis,stejne jako pritulka..