Harley Davidson FXSB Softail Breakout (2016)

Vlastník 77poli
Vloženo 24.4.2017
Aktualizováno 24.4.2017

Je to funglovka kouena z BRNA HD. Muj sen ketry budu muset jeste domazlit :)..

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P

První dojmy - Prvnich 2 tis km ve Spanelsku. Pecka a znovu pecka jsem nadseny ! :)

Motorku bych doporučil pro - Myslim si ze by to mel byt pohodar, mel by mit neco uz najeto "preci jen to vazi 330 kg". Masina ma solidni odpich ale vzhledem k tomu ze nechci stit ani nic jineho, tak v tech 160 - 180 vydrzite jen chvilku "jako kratky adros dobry". Pak zase do pohody :).

Doplňky na motorce - jine zrcatka, krip, bocni drzak SPZ, predni blinkry tmave, predni brzda - spojka cerne, stupacky.
Urcite prijdou vyfuky, vzduch filtr a ridici jednotka. Pokud ma nekdo zkusenost nebo dobrou radu sem s ni :).

Zatim si zvykam. Ale po prvnich 700 km bylo citit ze si to tak nejak vse zacina sedat.. Mam za sebou prvnich 2500 v tomto roce (2017). Odjedu sezonu a kdyz tak se tu jeste rozepisu.
poli

papriks
papriks napsal 14.01.20 v 16:40 8b.

Už je nový breakout pod střechou?

toša.
toša. napsal 31.03.18 v 14:14

pěkná super sezonu 2018

77poli
77poli napsal 05.09.17 v 16:13

Borci diky moc vazim si toho! :) jen bohuzel musim konstatovat ze koncem Cervna jsem si na tom namlel kokos :( ach jooo. Mam jen dva stehy na noze jinak vpoho. Pojistovna mi to poslala do totalky :( ale jinak pojistka dopadla doclea dobre tak jsem hned objendal Breakout 2018 pristi tyden si ho jdu vyzvednout ;).

Lindbergh007
Lindbergh007 napsal 22.08.17 v 13:20 10b.

Huhukoktejl
Huhukoktejl napsal 15.08.17 v 14:16 10b.

Nejlepsi stroj