Yamaha XV 250 Virago (1990)

Vlastník DavidBobVojir
Vloženo 22.4.2017
Aktualizováno 22.4.2017

Mám jí již od té doby co jsem si dělal řidičák v 18 letech a je to pohodička. Nejlepší choper na začátek, pro jednoho jak dělaná.

Suzuki VZ 800 Marauder: nenašel jsem dobrou nabídku

První dojmy - Hrozně mě překvapila jak při 13kw dokáže vyrazit dopředu. Byla to změna, protože v autoškole jsem jezdil na dvoutaktu a tohle je čtyřtakt

Motorku bych doporučil pro - Jak říkám, pro jednotlivce sen, a i ve dvou to jde, ale časem to skřípe. Kdo hledá pohodu, klid a přírodu, ten ať neváhá

Doplňky na motorce - Na motorce jsou postraní kožené kufry a přední a zadní kožený válec

Vždycky jsme měl rád pohodovou jízdu a chopry, a tento je mě nejvíc dostupný. Vím že to není úplně harley ale co :--)

Motorka jezdí plinule, nikdy mě nezlobilo nic kromě baterky, ale to bylo tím, že byl rozbití regulátor dobijení a vypařila se kyselina :--) Jinak poslouchal vždy dobře. Je třeba myslet na to že motorka má menší velikost něž její silnější sestry. Je vhodná tedy spíše pro menší a lehčí osoby, já jsem měl po celodenních výletech tlačený zadek a bolavá záda :--) Sice jsou na ní dvě místa k sezení, ale spolujezdec si jízdu moc neužije, má malé sedátko, a motorka není na takovou zátěž příliž stavěná, a tak málo pruží, a hůře brzdí. Spotřeba je výborná, něco kolem 3,9 l/km i při dvou lidech.

Nejšťastnější je na malých silnicích mezi vesnicemi a krásných delší rychlostkách. Nestratí se ani na dálnici ale maximálka je 130, pohodlná jízda spíše 120.

žižala.
žižala. napsal 23.04.17 v 16:05 10b.

Supr čopřík.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.04.17 v 13:20 10b.

Super gratulejšn.

p.epanica
p.epanica napsal 23.04.17 v 12:17 10b.

-Donar-
-Donar- napsal 22.04.17 v 21:50 10b.

Pěkný stroj