Suzuki SFV 650 Gladius (2010)

Vlastník JasněnkaZBeskyd
Vloženo 9.4.2017
Aktualizováno 1.4.2019

Když jsem projížděla inzeráty a rozklikla ten odkaz, tak jsem si řekla " Aaaa, to je ona!" Jelo se do Brna a jízda to jenom potvrdila.

Honda VT 750C Shadow: Citová záležitost ale musím do ní dospět, přece jenom pro začátečníka jako jsem já, to není úplně ideální motorka ale táta říkal, že mi ji bude půjčovat. Díky táto:-) ale těch 50metrů mi zatím stačilo:-D zkusím to zase za rok, třeba.

První dojmy - Dobře ovladatelná, zatím na mě hodná. Líbivá. A co se mi na ni nelíbí, postupně měním :)

Doplňky na motorce - - 3x kufry, Plexi, cnc páčky, padací rámy
- do budoucna: přešité sedlo a barevné kola

Můj první stroj. Když jsem uznala, že na Hondu Shadow ještě nemám, tak jsem se rozhodla, že půjdu do Naháče
Půl roku vybírání motorky, čtení inzerátů, recenzí, diskuze s kamarády a s tátou.
odpovídat sama sobě na otázky typů: " kolik do ní chceš investovat?" - " Kolik má mít max. najeto?" - " Jakou značku chceš?" - "Jaké vybavení?" - " Na jaký účel, jí chceš využívat?" - " Sakra, nekoupíš si radši auto?" - " 390 x 500 x 650?"
Uvážila jsem pro a proti a stejně jsem se musela rozhodnout sama za sebe a v garáži mi bydlí od konce roku 2016 tahle kráska. Po první sezóně musím konstatovat, že jsem z motorky nadšená.
Je úžasně ovladatelná, dám bez problému nohy na zem. Pro holku - začátečníka jak dělaná.
Chtěla jsem 2válec a mám 2válec.
Hawk.

Mínusy:
- "Kdo sakra navrhnul tak pitomé sedlo ?!"
I když můj valašský zadek má materiálu dost, tak po pár km, mě bolí a musím vysedávat. Naštěstí, jsem si sehnala šikovného pána, co mi hodí sedlo do nového kabátku. Ale jak sedlo dorazilo k němu, tak volal, že takové blbé sedlo ještě neviděl. Tak uvidíme jak se s tím popere.
- výfuk Ano je škaredý, ne nebudu ho měnit. Zvuk, který vydává se mi moc líbí.

context
context napsal 12.12.19 v 19:07 10b.

Pěkný gladius přejí hodně km bez nehod a hlavně krátkou zimu

Ruslan
Ruslan napsal 15.05.18 v 19:29 10b.

Skvělá volba a moc pěkná.Přejí spousty krásných a pohodových kilaku v sedle ...(suzuki má srdeční záležitost).

pernik92
pernik92 napsal 22.12.17 v 05:21 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.05.17 v 22:41 10b.

dost dobré, a ladí vám to

JasněnkaZBeskyd
JasněnkaZBeskyd napsal 17.05.17 v 03:53

Děkuji, za komentáře:) Potěšily.
Zatím se oťukáváme a zatím super!
Akorát si ji musím trošku opravit/upravit k obrazu svému a bude dokonalá.