Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník George.D
Vloženo 6.4.2017
Aktualizováno 31.8.2017

Supersport univerzál. Očekávám od něj sportovní nasazení a zároveň dlouhé cestování.

Honda CBR 600RR: Cenově rozumné kusy v tragickém stavu. Lepší kusy mi cenově nevyhovovaly a nakonec jsem se dostal s výběrem na ročníky od 2007 a na to si ještě nějaký rok počkám.
Yamaha YZF-R6: Ročníky, které se mi líbí jsou cenově přes 100 tisíc a to se mi aktuálně za to co s moto plánuji dávat nechce.
Suzuki GSX-R 600: Ročníky, které se mi líbí jsou cenově přes 100 tisíc a to se mi aktuálně za to co s moto plánuji dávat nechce.
Triumph Daytona 675: Pro moje plány by bylo tohoto krasavce škoda

První dojmy - Při nasednutí na motorku jsem se cítil jak v křesle. Strašně pohodlné a všechno tam, kde jsem to čekal. Možná je to tím, že jsem měl vždy Hondy. Po krátkém svezení jsem naprosto spokojený. Motor jede skvěle a strašně si říká o vytáčení a baví mne. Podvozek zatím super. A je to krásně lehounký.

Doplňky na motorce - výfuk Mivv s homologací, padáky

Motorku jsem si vybral za účelem sportovního svezení s možností cestovat a jako ideální stroj, se kterým bych chtěl začít zkoušet Gymkhanu. Plánuji tuto motorku využít na naučení se nových dovedností Po dlouhém přemýšlení jaký je nejvhodnější stroj pro moje požadavky, s podmínkou velmi nízké ceny, protože počítám s tím, že to celkem hodně odnese, bylo rozhodnutí jednoznačné. Uvidíme až ji pořádně vyčistím a připravím na sezonu, tak jak si představuji, že motorka má být připravena.

Plán pro rok 2017:
Minimální úpravy. Pořádně zaservisovat a určitě přezout nové gumy. Tvar stávajících je celkem nepoužitelný. Rád bych pořídil velké padáky aby ochránily blok motoru. Během sezony bych chtěl vyzkoušet okruhové ježdění a také slalom (Gymkhanu)

Jashe
Jashe napsal 26.04.17 v 12:01 10b.

Honza_2
Honza_2 napsal 12.04.17 v 11:01 8b.

Pěkná, ať dlouho dobře slouží a vždy kolama dolu.