Ducati 900 SS (2000)

Vlastník George.D
Vloženo 6.4.2017
Aktualizováno 6.4.2017

Moto koupena od super člověka. Cena naprosto odpovídala stavu, ale vzhled pro mne nebyl rozhodující. Motorka byla poškozená pouze na plastech z pádu na okruhu, ale technický stav podle mne dobrý. Vyhovovala naprosto mojí představě o super stroji pro možn

Ducati Monster 900: Chtěl jsem zkusit Ducati, ale zároveň mne to aktuálně táhlo ke kapotám. Určitě by to nebyl špatná volba.
Ducati Monster 600: Nelíbily se mi jak cenově, tak tím co nabízí oproti SSku
Honda CBR 600RR: Cenově v tu chvíli nedostižné a nebyla by použitelná na stavbu klasiky.
Yamaha YZF-R6: Cenově v tu chvíli nedostižné a nebyla by použitelná na stavbu klasiky.

První dojmy - První dojem byl, že je to strašný prkno. Motor oproti monsteru 600 je úplně něco jiného. Vůbec to není takový traktor, ale chová se to jako supersport. Podvozek mne hned zaujal a do budoucna to bude zase trochu jízdní změna oproti předchozím motorkám.

Stroj jsem vybral po tom, co jsem se projel na malém monsteru 600. Strašně mne zaujal projev motoru od Ducati. Nějak se mi rozleželo v hlavě, že bych si chtěl vyzkoušet jednu sezonu na takové motorce. Prohrabával jsem se inzercí a různými články plnými přestaveb motorek Ducati a vzešlo z toho, že super volba je Ducati 900SS. No na inzerci se objevila jedna krásná udržovaná motorka z blízkého okolí. Byli jsme se na ní podívat, ale na mne to bylo moc vyšperkované. Pak přišla tato a pro mne super stav, cena a super majitel. Takže motorka putovala v prosinci před vánoci domů.