Kawasaki Versys 1000 (2016)

Vlastník Brambouz
Vloženo 2.4.2017
Aktualizováno 4.4.2017

Jak mi řekl pán u benzinky : krásná,úchvatná mašina a dal palec nahoru!!!

Motorka koupena od mili69 (Podolanka) - Zkrátka,měl jsem štěstí na pohodového chlapa.Vše proběhlo v naprosté pohodě.

Kawasaki Z 1000 SX: Proti původním představám bylo první posazení na zeda prostě úplně jiné.Počítám,že za půl hodiny by mě bolely nejen nohy ale asi celý člověk.To usednutí na Versyse,to bylo jinačí kafe!!e

První dojmy - Už první usednutí za řídítka znamenalo naprosté nadšení.Byl jsem úplně unešený z posezu,ovládání a prostě jak mi celá přešla hned do ruky a vlastně do celého těla.Nemohl jsem se nabažit té první jízdy.Jde krásně za plynem,ten zátah je plynulý bez nějakého cukání.Zkrátka zatím samá pozitiva.

Motorku bych doporučil pro - Určitě tomu,kdo přemýšlí o cestovní motorce (ideální) a ten ,kdo se chce posunout výš kubaturou,tak u Versyse neprohloupí.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné nemám ale určitě časem dokoupím kufr,zásuvku a prostě uvidím...

Mám najeto zatím jen 400km,ale už teď jsem nadšený.Pozďěji napíšu více poznatků
Jízdu jsem si maximálně při našem seznamování se užil.Jsem spokojený se spotřebou,která se pohybuje okolo 5litrů,brzdy se mi také zamlouvají svým dávkováním.
Do zatáček jde Versys také docela ochotně,dobře se mi klopí.Zátah je hodně slušný (a alespoň pro mne dostačující.Doteď jsem měl šestkového Fazera) ale Versys se přitom chová nezáludně a tak nějak čitelně.Jediná (zatím) věc mi vadí a to absence ukazatele rychlosti na displeji,ale to se dá samozřejmě pořešit.Jsem nadšený krouťákem.Šestka se dá jet klidně už kolem šedesátky.Dá se s ní v pohodě manévrovat i ve městě,je opravdu dobře ovladatelná a při té váze to s ní jde i v garáži.Myslím,že by určitě zvládla i nějaký ten terén ale to nebude můj případ.Já ji mám hlavně na cestování a samozřejmě na okresky,kde si budu užívat.A ještě jedna věc : Líbí se mi i zvuk který když za to trochu víc vezmu je parádní.Není mi už dávno dvacet,takže nad laďákem (zatím) neuvažuji.Mám rád takový decentnější a tenhle, na to že je to čtyřválec, žádný vysavač zase tedy není.Tak to je zatím asi vše...

Emper
Emper napsal 17.05.18 v 14:16 10b.

skvělá volba

MobyDick
MobyDick napsal 09.04.17 v 11:48 10b.

Super motorka, taky jsem po ní koukal, ale jsem prcek tak jsem zvolil Z 1000SX, ať ti slouží

Roman27395
Roman27395 napsal 05.04.17 v 12:29 10b.

Mas ji nadhernou!!!

Brambouz
Brambouz napsal 04.04.17 v 21:01

Ještě jednou pro " Panivo " : ano,dobrý postřeh ,moje vyvolená je z Podolanky
A věřím,že se někde potkáme,protože my se určitě poznáme

Brambouz
Brambouz napsal 04.04.17 v 20:46

Díky všem za ohodnocení a přeji Vám šťastné návraty z vyjížděk