KTM 620 Supermoto (2000)

Vlastník Kubak1995
Vloženo 2.4.2017
Aktualizováno 26.10.2020

Oranžovočerná bestie řvoucí hlubokým křikem. S obřím zátahem na všechny rychlosti.

Suzuki DR-Z400 SM: Malý výběr z motocyklů na inzercích.
KTM 640 LC4 Supermoto: Vyšší ceny u hezkých strojů a v době koupě malý výběr.

První dojmy - Motorku jsem u prodávajícího měl možnost projet na silnici značené deštěm, takže jsem se bál dělat nějaké razantní testování. Příjemně mě překvapili brzdy které jsou opravdu ostré a při neohrabaném zatáhnutí za páčku se na mokré silnice okamžitě kouslo přední kolo. A ten ohromující zvuk je pastva pro mé uši. Výkon byl oproti srovnatelným motorkám které jsem zkoušel ještě o trochu výš a věděl jsem že na plynu mám ještě velkou rezervu. Zarazila mě skutečnost že motorka je trochu tvrdohlavá a k jejímu vedení do zatáček je potřeba opravdu náklon celého těla. Moje předchozí motorka 125ka byla ovladatelná opravdu z jakékoliv poloze na motorce. Uvidíme jaké budou další zkušenosti momentálně musím dodělat papíry na A2 abych mohl jezdit legálně.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo má motorku pro zábavu a radost z jízdy.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, padací protektory na zadní vidlici.

Motorku mám opravdu krátce a zatím ani nemám papíry na A2, takže jsem se zatím projel jenom kousek za domem a na strážných cestách. Ale je cítit ten zátah od nízkých otáček a síla v každém kvaltu. Myslím že z touto motorkou si užiji spoustu srandy. Motorka mě stihla i pozlobit na evidenčku kvůli prodeji jsem dojel, ale už neodjel. Motorka se mi nastartovat nepodařila. A vzhledem k tomu že je motorka vybavena pouze nakopávačkou tak jsem to vzdal a dotlačil domů. Po bližší ohledání jsem si všiml špatně nasazené manžety mezi karburátorem a válcem a bylo po závadě.

Kubak1995
Kubak1995 napsal 15.04.17 v 22:41

Děkuji za body pro motorku. A za pravopis se omlouvám, ale já s ním bojuji celý život. :)

zain1
zain1 napsal 02.04.17 v 22:20 10b.

No, asi takto... Za strojovnu 10 a za pravopis 5!