Honda NC 750X (2016)

Vlastník Kovy93
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 28.3.2017

S motorkou jsem velmi spokojený, krásně mi sedí, nemám žádný problém s ovladatelností do zatáček

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Kawasaki Versys 650: Kawa byla dražší a kdybych si kupoval výbavu a doplňky na ni, tak by se cena o dost zvedla.

První dojmy - První dojmy byly pozitivní už když mi ji přivezli a zajeli rovnou do garáže. Je dobré že je vysoká, takže mam skvělý výhled do krajiny. Výkon motorky je pro mě dostačující. Vychytaný je kufr sice do nádrže se vejde méně paliva, ale to mě nevadí;-)

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je nejvhodnější pro motorkáře, kteří rádi cestují.

Doplňky na motorce - Na motorce zatím nemám žádnou výbavu a doplňky, stále čekám až mi přijde padací rám a hlavní kufr.

Tento stroj jsem si vybral, protože bych chtěl v životě na motorce hodně cestovat a to je právě ona - Honda NC750X. Nejsem pro žádné rychlé jízdy, chci si jízdu ožívat a dojet ve zdraví. Posezení na ní je velmi pohodlné. Hned na začátku jsem motorce najel přes 250km a nemám s NC žádný problém. Jízda je klidná, jen pokud nejedu přes polní cesty:D V zatáčkách krásně sedí. Díky kufru místo nádrže si můžu s sebou vzít víc věcí, to je šikovný. Spotřeba 3,5l je suprová.

Tomino77
Tomino77 napsal 13.02.18 v 20:41 8b.

Pěkná. Ať Ti dělá jen a jen radost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 22:02 10b.

Zdeny1
Zdeny1 napsal 23.05.17 v 15:31

Ha, to je určitě ségra tý mojí . Gratuluju, je nádherná

Alesko
Alesko napsal 04.04.17 v 18:49 10b.

NCko je paradne .Prajem do novej sezony vela stastnych km.Davam jasnych 10 bodov.

Myschan
Myschan napsal 04.04.17 v 18:41 10b.

Pěkná, spolehlivá, úsporná. Na kufr místo nádrže dodnes vzpomínám. Tak ať slouží