BMW F 800 GT (2013)

Vlastník eMKey68
Vloženo 27.3.2017
Aktualizováno 10.4.2017

Dokonalost, elegance, pohodlí.

První dojmy - Motorka je úžasná. Výkonu má dostatek, zrychlení z 0 na 100 dá pod 5 vteřin. Zároveň je však hodná a nenutí vás do otáček. Ve městě se dá v pohodě na 4 jet 50 - 60 km/h a motor točí těsně nad 2000 ot / min. Nejlepší je ale v ovladatelnosti, v zatáčkách mám docela vyjímečný pocit jistoty. Brzdy jsou mimořádné, je pohodlná a cítím se na ní velmi dobře. Když jsem na vyjížďce, kolikrát se ani nechce zastavovat na kafe, raději jedu dál a dál.

Motorku bych doporučil pro - Motorkáři menší postavy, chtějící mít kvalitní stroj a těšící se na delší cesty.

Doplňky na motorce - Má homologovaný Akrapovič, orig. boční brašny a i jinak je v plné palbě (vyhřívané gripy, ABS, ASC, ESA, palubní počítač, doplněno neorig. denní svícení.

Po 3 letech strávených na Yamaze Dragstarovi jsem se rozhodl pro radikální změnu. Svého Draga jsem pouštěl s velmi těžkým srdcem, v podstatě když bych měl na BMW, tak bych jej neprodal. Během těch krásných let na cruizeru jsem poznal, že mě lákají dlouhé tripy s mými kamarády. A Drag nebyl na dlouhé cesty to pravé ořechové. Tak proto tato změna. Moto jsem vybíral docela dlouho, hodnotil jsem výšku (jsem menší postavy), vzhled, kvalitu, pohodlí, výbavu.
No a vyšla mi z toho tato krásná motorka. Prozatím není vůbec jednoduché tuto motorku koupit u nás ojetou a bezproblémovou, proto jsem si ji nechal dovézt z ITA. I tam to byla až šestá v pořadí z potenciálních strojů.
Očekávám vysoké pohodlí na delších cestách a těším se.

RickVFR
RickVFR napsal 08.04.21 v 19:26 10b.

Dobrá volba po Dragstari to musí byť úplne iné zverení, na dlhé trasy úplne top! Tak nech robí samu radosť na výjazdoch... davam 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 16.08.17 v 02:29 10b.

Super volba. Preju hodne pohodovych km a vždy z usmevem, davam 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.03.17 v 22:15 10b.

Parádní kousek gratulejšn.

elvis78
elvis78 napsal 27.03.17 v 22:02 10b.

jak jinak . Popiš prosím, co se ti na jinejch nezdálo → do soukromé zprávy. Dík.