renocar_unor

BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Jelda.
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 25.5.2017

Muj prvni Baworak. Vsechno je na nem oproti dosavadnim strojum jinak. Zkusit se ma vsechno😃

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Je to muj prvni Baworak. Na miste se to da sotva tlacit, ale s rostouci rychlosti se vaha ztraci. Motor se v ramci rychlostnich limitu jen tak line prevaluje. Az by si podle zvuku clovek rekl, ze jede nejakou cinskou dveapuli. Staci ale otocit plynem a ukaze se pravy objem.

Doplňky na motorce - kufry od alu Milanek, pridavny dalkovy svetla, vyhrivane rukojeti

Zatim jen par jarnich kilometru. Prekvapive dobre to brzdi, zatah je odpovidajici objemu a dal se uvidi. Az neco najedu, doplnim aktualni info.

25.5. 2017 Sezóna už nějaký ten pátek trvá a já zatím nevyjel ani jednu plnou nádrž. No nic naplat, rodina má prostě přednost a ani těch teplejch dnů jsme si zatím moc neužili. Za těch pár km si začínám zvykat na mechanický projev a začíná se mi to líbit

Tomle
Tomle napsal 01.12.17 v 08:02

Není hezčí motorka, než tahle výročka

Whisky
Whisky napsal 20.06.17 v 14:48 10b.

já asi za měsíc a něco kolem 1000km :) fajn mašina. taky jsem chtěl tyhle barvy, ale nakonec kamoš prodával blacka, tak jsem šel do ní :)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 26.05.17 v 00:24 10b.

Jelda.
Jelda. napsal 25.05.17 v 20:44

Tomle
Tomle napsal 11.04.17 v 12:24 10b.

Tak tě vítám mezi výročkáře. Za mě 10