Triumph Street Triple R (2011)

Vlastník Darling
Vloženo 24.3.2017
Aktualizováno 24.3.2017

hravá kráska s ďábelskou vášní

První dojmy - úžasně lehká a hravá motorka, se skvělými jízdními vlastnostmi, zatáčky snad jezdí sama, je citlivá na každý můj pohyb těla, hlavy a prstů na rukou :) na mne má citlivý podvozek a každou nerovnost mne dává najevo ( nezvyk oproti bandasce) Jediné co mi chybí je ukazatel paliva kterou rok 2011 nemá, ale tož hladové oko se ukáže a to je podstatné :)

Motorku bych doporučil pro - určitě pro holku, která má něco málo naježděno a kluka, který si chce na silnici pohrát :)

Po bandacse to byl zase velký skok do neznáma, úplně jiný stroj ve všech směrech, ale jsem ráda že jsem si ji vybrala.
Tento rok nás čeká cestování po Alpách takže ji budu moct nejspíš zhodnotit až posléze, ale první dojem udělala veliký!
Je lehká což pro ženu asi skvělá volba ( s bandaskou jsem se převracela i na místě :D ) je hravá, do zatáček mám pocit že jede úplně sama s velkým pocitem bezpečí, jelikož podvozek a gumy drží jako přibité, po nerovných cestách mne sice podvozek jasně dává najevo že naše silnice jsou v hrozném stavu až to někdy bolí, ale je to o zvyku ( bandaska byla přece jen měkota co plavala ).
Brzdy jsou jako pila ( nejspíš to dělají ty pancéřové hadičky), Spojka je na mne velice citlivá a neodpustí mi žádné trhavé pouštění a když to zkusím tak se mi pomstí trhnutým chcípnutím abych si uvědomila, že jen sedím na dámě která chce něžné a citlivé zacházení :).
Její chtíč jet rychle cítím už při pomalé jízdě na kterou jsem byla zvyklá a tak i mne poseroutce to nedá a už točím plynem ...
Zatím nás čeká jen běžný servis a asi výměna baterie. Těšíme se na cestování, kdy mi ukáže co v ní je, a že spolu prožijeme jen ty příjemné chvilky bez nehod :)

Jack77
Jack77 napsal 01.04.17 v 00:18 8b.

Vitej v parte, skvela volba V Alpach si s ni uzijes Ja uz se nemuzu dockat...

HromTom
HromTom napsal 31.03.17 v 07:51 10b.

Výběr luxusní a doufám, že bude hodně dlouho sloužit a najedete spolu spoustu km bez nehod a s rohlíkem na tváři.

Klarakent
Klarakent napsal 31.03.17 v 06:50 10b.

Mela jsem ho na test ride! Super hracka

koupi
koupi napsal 27.03.17 v 09:21 10b.

Krok správným směrem

tomasNJ
tomasNJ napsal 26.03.17 v 23:16 10b.

Triumph rulezzz