Aprilia Tuono 1000R (2006)

Vlastník Erfa
Vloženo 24.3.2017
Aktualizováno 19.5.2017

Asi jedna z posledních motorek co má pořádný koule. Tak budu pevně doufat, že mi ty moje neutrhne :D

Motorka koupena od Zdenda46 (Plzeň 1-Severní Předměstí) - Zkušenosti jen pozitivní :-)

Triumph Speed Triple: Vyhráli dva hrnky

První dojmy - První dojem byl perfektní... Na fotkách vypadala skvěle, v reálu mi ale spadla brada na zem. No a když jsem si ji vezl těch 100 kiláků domů, tak se mi jen hlavou honilo "Kurva debile, co sis to koupil... sežere tě zaživa!!" :D :D Ale i přes to jsem se celou cestu tlemil jak idiot.

Motorku bych doporučil pro - Moto by měl asi řídit někdo, kdo to má v hlavně srovnaný a přeci jen i něco neježděný...

Doplňky na motorce - Stavitelné páčky
KN filtr
titanové koncovky Mivv
padáky

Jako co mám napsat? Všechno zásadní o tomhle modelu Tuona bylo už řečeno Je to prostě dvouválcová svině co jede... ale jakože furt jede... Co do posezu mi motorka sedí perfektně. Jen bude třeba zvyknout si na výsledky italského přemýšlení... třeba přepínače blinkrů... to jako vážně? Furt troubim :D Zadní brzda jako by neexistovala díky umístění brzdového válečku. Už je na cestě přepáčko od ARP, díky kterému se váleček dá tam, kam patří. No a zároveň mi umožní instalaci tuzemského quickshifteru Shifting ContRoll 2.2, který už je taky na cestě. Na motorce jsem upravil zatím jen jedinou věc... vyndal jsem tlumivky z titanových Mivvů. Sousedi mě budou milovat :D

19.5.2017
Tak od koupi moto utekl nějaký ten pátek, takže je čas na nějaký menší hodnoceníčko. Ta motorka je hrozný zlo... :D Je na tom hrozná prdel, nechápu jak jsem bez toho mohl žít :D Až teď s Tuonem začlo motorkaření dávat smysl. Abych z Tuona jen nebral, tak mu i samozřejmě dávám. Krom výměny všech provozních kapalin a filtrů, to jsou následující fíčury

ARP přepáčko + QuickShifter od Shitftingcontroll

A taky nový Bridge S21

Motorka funguje naprosto skvěle. A pevně věřím, že bude fungovat i nadále. 12. června to prověřím na Brněnském okruhu, kam jedu s Dafitem. Kdyby měl někdo nějaký dotazy, tak milerád na vše odpovim případně poradim

Erfa
Erfa napsal 09.04.17 v 20:29

No já už větrám :D

prochyj
prochyj napsal 08.04.17 v 21:09 10b.

Tak jsi se dočkal sousede!Kdy to provětráme?

Jochy-30361
Jochy-30361 napsal 31.03.17 v 15:34 10b.

Supet stroj na blbnutí...a ještě pořádný bike se srdce v těle..

Brukev
Brukev napsal 25.03.17 v 04:10 10b.

Ten zvuk musí být perfektní ale o tom to je...

Newtoon
Newtoon napsal 24.03.17 v 16:16 10b.