Kawasaki ZX-9R Ninja (1996)

Vlastník mikaronos
Vloženo 20.3.2017
Aktualizováno 2.5.2017

Kawasaki ZX-9R Zuzana.. Je to peklo

Honda CBR 900RR Fireblade: důvod neuveden

První dojmy - Vyvážená, pustím řidítka a jede rovně. Zátah velice slušný na svůj věk 102kw

20.3. 2017
Ahoj,

Vybral jsem si ZX-9R protože to byl sen. Je to moje první Ninja..

Hned po první projíždce se začala hodně hřát, takže vyměníme těsnění pod hlavou + všechny věci, které jsou potřeba.
Za každou radu budu velice rád.. Plánujeme srazy na léto a výlety, rádi přidáme do nějaké fajn party ...

Podvozek sportovní samozřejmě. Trošku tečou přední tlumiče, bude třeba taky opravit.

Nakoupeno:
Motul 300V, nový olej. filtr, vzduch filtr , benz. filtr, vodní pumpa, řetězovka, zadní desky, přední desky, řetězovka , svíčky, těsnění pod hlavou, nová expazní nádržka...

Snad to všechno stihneme do konce dubna ))

3.4.2017 ... a všechno se stihlo, kawa jede jako šílená, nehřeje se, ventilace fouká, je to paráda, maximální spokojenost 240 tam je hned.. je to dělo !

mikaronos napsal 03.04.17 v 21:53

Super !!! Moto šlape jako hodinky !!! ))) 3.4.2017 máme za sebou první víkend a je to bomba !

mikaronos napsal 20.03.17 v 14:15

@Ranger

Ahoj, Snaha je maximální! Radost obrovská, výkon s velkým respektem..
Přípravu jsem z velké části udělal sám, jenom mi lehce obrousí hlavu a pomůžou s motorem.
Jinak jsem i chtěl to celé rozebrat sám, abych věděl na čem jezdím a kde co je.

Díky a Těším se někde, někdy ? :)

mikaronos napsal 20.03.17 v 14:13

@pitbullterier

Ahoj, fakt??? paráda.. Tak snad to všechno stihneme
Tento tyden 20-27.3 by mělo přijít těsnění pod hlavu, prostě mi lítá voda z expanz. nádržky.. Doufám, že to bude tím, těsnění tam bylo samozřejmě staré, snad troufám si říct původní.

Seč máme opravdu blízko, navíc mám zázemí i v Rabštenské Lhotě..

Díky za TIP těším se ! :)

Ranger
Ranger napsal 20.03.17 v 10:13 10b.

Krásný kousek, vidím, že taky splněný sen. Ninja je prostě legenda, už můj otec o ni vždycky snil. Tady to vypadá na moc hezky zachovaný kousek, ze kterého budeš mít o to větší radost, až ho připravíš zase na sezónu ;)

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 20.03.17 v 09:15

Pěkná devítka. 29.4.se koná na Seči každoroční setkání příznivců a majitelů Kawasaki.Z Chrudimi to je kousíček.