Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník mop.
Vloženo 14.3.2017
Aktualizováno 20.3.2018

Stroj vhodný pro toho kdo nemá potřebu nic dokazova sobě ani druhym. Cítí se dobře na silnici i v terenu.

Honda XL 650V Transalp: Tenere je vhodnější do terénu.

První dojmy - Prvních asi 15km byli dojmy dost smíšené,po přesedlání ze čtyřválcové silniční motorky jsem měl pocit že to nejede.

Motorku bych doporučil pro - Všem co z ní dosáhnou na zem.

Doplňky na motorce - Ma vyhřívané hefty, padací rám,hliníkový šustplech,mřížku předního světla.

Tento stroj sem si pořídil pro svou univerzálnost ,pro svůj vzhled (kdyz sem ji vídával v inzerci ríkaval sem si "ze je to hrozna šeredka" ale čím častěji sem se na ni díval tim víc sem věděl že ji chci. Chtěl sem vysokou motorku. Motor tahne hezky od spodu, ale při výměně dám ozubené kolečko s 14 zuby. Brzdy jsou dostačující, dobrá světlá výška. Spolujezdec by mohl mít víc místa, cestovat se dá ve dvou i na menších strojích takže je to na pohodlnosti každého. Uložný prostor bohužel žádný,pod sedlo se vleze sotva malá lékarna.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 22:11 10b.

greydog
greydog napsal 19.03.17 v 09:27 10b.

Gogolas
Gogolas napsal 16.03.17 v 20:43 10b.

Pěkný stroj chlape, někdy se musíme jet projet, už je to opravdu hodně dlouho co jsme se na silnici nepotkali. Přeji spoustu šťastných kilometrů

MiKas004
MiKas004 napsal 16.03.17 v 19:52 10b.

fajný stroj

Milan1963
Milan1963 napsal 15.03.17 v 13:26 10b.

Dobrá koupě, osvědčená motorka. At' Ti dělá radost.