Honda CBR 900RR Fireblade (1998)

Vlastník fároš37
Vloženo 13.3.2017
Aktualizováno 20.8.2017

Po dlouhem premejsleni jsem zjistoval co potrebuju k zivotu

Motorka koupena od BikeRR (Sokolov)

První dojmy - Super ovladatelnost,vykon,rychlost

Motorku bych doporučil pro - pro moji malickost

Doplňky na motorce - pancerove hadice

Po dlouhem rozhodovani co chci jsem zjistil ze chci-karburator,starsi sportak a poctivej kus motorky.To vyhral fároš z 98 posledni poctivej sport bez elektronickejch fičur.Po 6mesicnim procitani nazoru jsem vybral s vybornou minulosti a opecovavanej kus a po prijezdu na misto jsem vedel ze ji vezu domu.Nasledoval prvni servis-oleje a filtry,brzdovka.Vymena origo hadic za pancerovky a doladeni brzd.Od ledna najeto pres 1000 km,cesta na motosalon a mistni polet.Moto je udrzovana od predchoziho majitele a ja vtom budu pokracovat.Faroš jede krasne a porad se nemuzu nabazit vykonu a zatahu karburatoroveho motoru.Pro me idealni jezdeni-zadne toceni do plna jako fejzra-par otacek a kdyz je treba jen otocim a nemusim radit.Za me super a plna spokojenost Po najeti pres 7000 kilaku se mi faros libi cim dal vic. Po 5000 od unora dalsi vymena oleje a zadni gumy a pri pravidelne udrzbe moto maka jak ma.Probehlo nekolik jizd na motokarove draze v Chebu a pokazde jezdim lip-doporucuju na nauceni zatacek idealni

bruttopyr
bruttopyr napsal 12.12.21 v 17:06 10b.

Vypadá skvěle - žádný tuning!

StB
StB napsal 20.08.17 v 20:59 10b.

Podle mě nejkrásnější model z celé řady Fire blade. Přeji hodně šťastných kilometrů.

LenkaR
LenkaR napsal 11.05.17 v 21:20 10b.

super! ať z něj máš i dál radost :)

Tančouz
Tančouz napsal 14.03.17 v 19:50 10b.

Nazdar Michale. Pěknej kousek . Tak ať slouží .