KTM 1190 RC8 (2008)

Vlastník zelda64
Vloženo 6.3.2017
Aktualizováno 15.5.2017

Ďábel na dvou kolech s jedinečným vzhledem, brutálním motorem a luxusním zvukem V2

První dojmy - Po pár set najetých kilometrech se mohu podělit o první dojmy. Motorka jede parádně, velice dobře se ovládá, krásně padá do zatáček a motor brutálně tahá, akorát standartně na V2 dost vibruje což mě osobně vůbec nevyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenějšího jezdce, ne pro žádného začátečníka.

Doplňky na motorce - K&N filtr, titan. výfuk JCE, páčky, přepákováni PP Tuning, Bazzaz fuel management, sedlo řidiče od custom seat DDTuning

Po koupi jsem musel hned porobit pár drobností. Třeba nešel jeden přední blikač, vadná led dioda, byla zanedbaná údržba řetězu a pár drobností se mě moc nelíbilo.

Ještě mě před začátkem sezony čeká výměna oleje, seřízení motoru a výměna gufer předních vidlic, trošku prosakuje olej. :-/ Jak bude vše ok a budu mít najeto nějaký ten kilometr rád se zde podělím o zkušenosti

Po pár stech kilometrech můžu říct, že motorka je úplně jiná liga jako Japonský čtyřvál. Agresivní, brutální, divoký, vibrující a uřvaný pekelný stroj který připoutává pozornost kolemjdoucích i plechovkářů.
RC8 je náchylná na stav baterie, jak je trochu vybitá tak se jí nechce moc startovat, ale jinak OK. O chodu motoru vůči čtyřválci ani nemluvě, kdo nejel na velkým V2 netuší jaký je to astronomický rozdíl, je to jako když by jste měly pod sedačkou vibrační desku
Doporučil bych nechat ,,batůžek" doma, jednou se mnou jela přítelkyně a pak mě proklínala jak ji bolí zadek, sedlo spolujezdce je tvrdé jak fošna. Jely jsme teda skoro 300km
Prozatím jsem s motorkou jako takovou spokojen, je to velice dobrý a propracovaný stroj!
Jediné co mě na motorce nevyhovuje a vůbec nesedí je chod motoru, jako u každého V2, rád se brzy vrátím zpět ke čtyřválci.

Black-rider
Black-rider napsal 08.05.17 v 23:46 10b.

S baterkou jsem za dva roky nemel problem, ale mas recht, bud te 2V bavi nebo ne .. me stale ano, jezdil jsem 9let na firebladech, kde mi chybela neposlusnost, coz na RC8 je az moc :D tak at se pdari prodat najdes to sve

Springi
Springi napsal 08.05.17 v 19:22 10b.

To je velká pecka! Tuhle motorku si musím jednou pořídit

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.04.17 v 13:05 10b.

alfa33ti
alfa33ti napsal 09.03.17 v 21:55 10b.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 09.03.17 v 13:44 10b.

Pěkná moc, tady máš desítku na nový koule