Suzuki DR 650 SE (1997)

Vlastník DFox
Vloženo 28.2.2017
Aktualizováno 16.2.2022

Moje první velká motorka, na které chci nasbírat zkušenosti

Yamaha XT 600: důvod neuveden
Aprilia Pegaso 650: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly vcelku kladné, motorka je na mých 193 cm ideálně velká, posez je taky příjemný, jenom podvozek je celkem houpavý a chce přitvrdit. Při první jízdě mi přišlo, že přední brzda je až moc vláčná, ale bylo to nejspíš jenom delším stáním přes zimu

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro ty, co chtějí občas jezdit i v těžším terénu, vyhovuje jim vzpřímený posez a mají rádi zvuk jednoválce.

Doplňky na motorce - Laďák, neorigo maska (původní prasklá a skoro nesehnatelná), zubatý kotouče od EBC Brakes, CNC páčky, plotna na kufr

Motorku jsem si vybral, protože jsem chtěl enduro a nejlépe jednoválec. Koukal jsem po inzercích, ale nic, co by mi padlo do oka v mé cenové kategorii nebylo. Jednou, když jsem narazil na inzerát, kde někdo prodával celkem pěkné DRko za slušnou cenu. Potom jsem zjistil, že prodejce je známý ze stejné vesnice a tak jsem to šel omrknout a svézt se, v tu chvíli jsem byl rozhodnutý. Motorku mám teprve pár dní, takže postřehy, jak se kde chová nedokážu posoudit, to ověří až čas.

vopák
vopák napsal 24.04.20 v 12:23 10b.

To se moc lidem nepovede,jenom si pro motorku dojít pěšky
Parádní starý enduro

DFox
DFox napsal 02.03.17 v 13:53

Díky chlapi, doufám, že bude dlouho a věrně sloužit

Deyva
Deyva napsal 01.03.17 v 12:29 10b.

Krásný DRko! Ať jezdí

owenovic
owenovic napsal 28.02.17 v 20:01 10b.

Přijmy 10 bodů a s motorkou jsi neudělal chybu .At ti slouží a dělá jen radost