Suzuki AN 650 Burgman (2003)

Vlastník Ruda AN 650, ST 1300
Vloženo 11.4.2004
Aktualizováno 12.2.2011

Největší a nejsilnější skůtr na našem i světovém trhu. Plně automatická převodovka se 3 režimy (normal, sport a sekvenční 5 stupňová), Bezprobnlémový a ekonomický provoz. Jsem naprosto spokojen s jizdními vlastnostmi, dynamikou a pohodlím. Hodí se i k dl

Zkušenosti: -mohlo by být vyšší plexi. Řeším turistickým od Ermaxu, model 05 již má v originálu elektricky stavitelné.-nepříjemný je rozstřik vody na mokru o boční stolánek, až na palubní desku. Řešeno originálním rain deflektorem Suzuki. Model 05 má již v základu -po 26000 mi odešla ložiska na obou kolech. Nejsou kryta z obou stran gumou, ale pouze z jedné a to ještě jenom plíškem. Na adresu firmy Suzuki ale musím poznamenat že ložiska vyměnili bezplatně. Děkuji touto formou p Liznerovi, zástupci Suzuki pro ČR a p. Antlovi technikovi Autotechnik J.M. Pardubice.- velmi kvalitní pneu Bridgestone Battlax- Přední 26.500 km do výměny, zadní 13.500 a 13.000 km

Cesty: Za loňských 6 měsíců 2003 jsem najel 14500 km bez jakékoli poruchy. Projeli jsme spolu s 4 kamarády (BMW 1150 RT, Honda VFR, Honda CBR, Yamaha FJR) Německo, Švýcarsko, Rakousko, Itálii a Francii a musím řict že kluci byli hodně mile překapeni co takový stroj umi v jak v kopcovitém, zatáčkovitém terénu Alp, tak na silnicích dálničního typu. 2004 Tak jsem se mi splnil další sen. Letos jsme vyrazili do italských Dolomitů. Pravda jenom tři (BMW 1150 RT, Yamaha FJR 1300 a já. Lepší počasí jsme si nepohli přát. Denně jasno, teplota od 20 do 26 st.C. Prostě paráda. Během cesty ani jeden defekt či porucha. Najel jsem letos dalších 10.000 km. Prozatím má za sebou Burgman 24.000 km, bez jedinné poruchy. Jenom pravidelné kontroly a občas dolít trochu motor. oleje. Jinak naprosto bez problémů. Těším se na další sezónu. Burgman opět dokázal že má dostatečný výkon, kvalitní jízdní vlastnosti a vynikající cestovní pohodlí. Těším se až vyjede nějaký silnější nástupce. Jistě by si to tahle kategorie motocyklů zasloužila a já bych to jen uvítal. Kategorii bych určitě neměnil. Všude kde jsme se ukázali budil zasloužený zájem a respekt. 2005 prpozatím najeto 30.000km. Letos jsme spolu a manželkou projeli po předchozím průzkumu z minulých let Dolomity, Slovinsko a zkončili na ostrově Maly Lošinj (CRO) Burgman opět nezklamal. Pravda jen že dost pršelo, ale zase jsem měl možnost vyzkoušet turist. plexi. Je to zase kvalitativně vzhledem k pohodlí skok o třídu výš. I při rychlostech nad 150 km/hod se manželce pohodlně sedělo bez tlaku větru do helmy. Je i v této rychlosti možno komunikovat bez větších problémů interkomem.

Další info: Nic naplat, budu se ale s Burgmanem na jaře příštího roku (2006) asi loučit a přejdu k cestovním endurům. Přece jen mi začíná trochu chybět výkonová rezerva. Je to skvělý stroj a kdyby byl vyráběn se silnějším motorem neváhal bych ani chvilku. To pohodlí už asi nikdy nebude takové.

Amarass
Amarass napsal 28.03.21 v 12:40 10b.

Hezky skutr a taky o nem uvažuji,chci se jen optat.. majitel ma jen jeden klic..nevim zda maji imobilizer na AN 650r2003
dekuji za odpoved na email. andrecerny@seznam.cz

johnyresler
johnyresler napsal 08.01.15 v 19:08 10b.

prostě super stroj!!! Už nechci nic jiného!

d.bar
d.bar napsal 14.11.13 v 10:47