Honda DN-01 (2008)

Vlastník Scaliová
Vloženo 16.2.2017
Aktualizováno 16.2.2017

Láska na první posez :)...jinak naprostá šílenost :)))

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Super prodejce, solidní, skvělá domluva, ochota, koupě naprosto bez problémů, vřele doporučuji :)

První dojmy - Nepopsatelné :) Líbí se celá :) Tahle se líbí nebo ne, nic mezi tím :) Do ruky a hlavně do sedla :)

Motorku bych doporučil pro - určitě pro začátečníky, holky a pohodové bikery :)

Doplňky na motorce - kufr

Mno...původně jsem se jela podívat na Hondu NTV 650 Deuville, ale po prvním posazení...nebylo to ono. Vedle stálo - teď už moje - fialové UFO. Jako, láska na první pohled to nebyla, ale na první posez určitě. Je nízká a na mojí postavu 175 cm krásně pasuje mezi kolena. Co určitě rozhodlo, byl pocit absolutní pohody a bezpečí, protože s mašinou teprve začínám. Plus má i šestistupňový automat s možností sekvenčního řazení ve sportovním módu. První dojem je, že to má spíš jeden dlouhej kvalt, protože není poznat, kdy řadí. Žádné cukání, žádné škubání, prostě pohoda. Mezi nedostatky, které jsou evidentní: nemá padáky, hlavní stojan a plexi štít je spíš na ozdobu :).
Vzhledem k tomu, že ji mám teprve 1 den, budu své poznatky průběžně doplňovat :)

jezdec74
jezdec74 napsal 26.02.17 v 14:56 10b.

Tato motorka je hodně zvláštní a jak píšeš, buď se líbí nebo ne. Já mám na motorkách extravaganci moc rád a toto nemá chybu. Ať Ti slouží a za mě jasných 10b.

Myschan
Myschan napsal 23.02.17 v 17:52 10b.

Tohle není motorka, tohle je UFO

Guga
Guga napsal 23.02.17 v 05:47 10b.

Pěkně se vám to tam sešlo

greydog
greydog napsal 17.02.17 v 18:26 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.02.17 v 11:40