Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník simiczek
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 6.3.2020

Šel jsem cestou rozumu.Po pár návštěvách R1200gs Adventure se mi nechtělo dát za motorku 200-250tis s představou že budu sypat a sypat za odjetou utrápeninu. :D
Tiger třívál jede ale prostě se mi Africa líbí i za cenu že to nemá takový výkon.

Triumph Tiger 955i: Nevyhovující posez,nízká nádrž.Foukalo na něm,oproti otce Africe.
BMW R 1200 GS Adventure: Stroje kolem 200-250tis kč extrémně stočeny a odjěty,zjištěno přes Bmw podle vinu a diagnostiky.

První dojmy - XRV má otec. Motocykl znám. Spolehlivost,zvuk.Cht l jsem dvouvál. Moto bylo po prvním majiteli co ho kupoval v Mnichově za 15500marek.Dokonale servisované,ani jeden doklad z Hondy Munchen nechybí.Prodával z důvodu operací kyčlí.Vydržel 15min v sedle.Za posledních 5 let najeto 2000km.Teď je rozborka,ladák,bagster,kufry. Vše už je doma tak ladím.

Motorku bych doporučil pro - Cestovatele co nechtějí investovat do oprav a mají rádi starou těžkou klasiku.

Doplňky na motorce - Laďený výfuk ART se svodem,Žádný bastl.Bagster,padáky+držáky kufrů SW motech,

XRV má otec.
Motocykl znám.
Spolehlivost,zvuk.Chtěl jsem dvouvál.
Moto bylo po prvním majiteli co ho kupoval v Mnichově za 15500marek.Dokonale servisované,ani jeden doklad z Hondy Munchen nechybí.Prodával z důvodu operací kyčlí.Vydržel 15min v sedle.Za posledních 5 let najeto 2000km.Teď je rozborka,ladák,bagster,kufry.Vše už je doma tak ladím.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:38 10b.

zmecha
zmecha napsal 20.02.17 v 18:41 10b.

..klasika a hodně dobrá motorka

musak1978
musak1978 napsal 20.02.17 v 18:38 10b.

Čus moc dobře jsi udělal kupem xrv a to že jsi nekoupil tu německou předraženou srágoru s nesmyslným nájezdem km ti jen schvaluji ja ji vlastnil a mohu říci že nejlepší bmw je prodané bmw

Metalocalypse
Metalocalypse napsal 20.02.17 v 16:37 10b.

Kdysi jsem Afriku zkusil a nechytla mě, ale Tvůj kousek vypadá luxusně - takovej koupit je asi jako výhra v loterii ať slouží k Tvé spokojenosti

greydog
greydog napsal 16.02.17 v 15:53 10b.