BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník peterJ
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 3.10.2018

Sny jsou od toho, aby se plnily. Tak sem si ho prostě splnil - pořídil sem si velkou žlutou věc.

Motorka koupena od FIRMA:GS moto ADVENTURE (Držovice)

První dojmy - Koupil jsem ji u G5 moto - byla dovezena z Německa, prej první majitel :-) Po prohlídce následovala projížďka, kluci nechtěli ani zálohu :) a úplně první pocit - je to nějaký hlučný, ale časem ti dojde, že je to "normální".

Doplňky na motorce - Konečně sem se dokopal k tomu, abych si ju trošku udělal podle sebe a tím z ní udělal trošku netuctovku
Sehnal jsem tady na motorkářích mřížku předního světla a i když moc terén nejezdím, dost se mi to líbí.
Strhnul jsem z nádrže originál nálepku a z anglie přes ebay sem si nechal poslat polep na 1150GSA, ale všechno v černé barvě, zdálo se mi to k té žluté nejlepší.
Rozhoupal sem se už konečně i k padákům - dal sem tam polský HEED, uznávám, že jsou na trhu daleko hezčí, ale na to to nejezdí
Na origo zobák přišlo ještě černý prodloužení.
Z číny sem objednal ještě na origo plexi deflektor. Vyšlo to na pár stovek a službu to udělá.
V plánu je ještě úprava sedla a kontrola všeho tak, aby byla v zimě zábava.

Začínal jsem na Jawě 350/638, protože na nic jinýho v 18 letech nebyly peníze. Doma moc pochopení pro motorku nebylo,takže ani žádnej sponzoring se nekonal. Takže jsem svět objížd+ěl střídavě na 350 a semtam sem si půjčil od bráchy yamahu TW 125 - na srazu o ni byl celkem zájem, to asi ta zadní guma jak na malotraktor
Takže když sem po škole začal makat a našetřil nějakej ten zlaťák, tak sem začal vybírat. Ale v podstatě jsem měl už vybráno, jenom najít ten pravej kousek.

Jizdní vlastnosti jsou takový, jako se píšou všude, nechci to přepisovat
myslím, že už je taky poznat, že je to starší kousek, ale pořád bezva. Letos sem hodně přemýšlel, jestli ju nevyměním za 12GSA, ale nakonec sem si řekl, že ještě pár let si ju nechám, slouží dobře, holka jedna, tak co.

ZdenalH
ZdenalH napsal 19.12.18 v 10:50 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 18.02.17 v 19:29 10b.

Super brambora

magoss
magoss napsal 13.02.17 v 17:20 10b.

Pěkná, ať ti dělá radost!!

Milan1963
Milan1963 napsal 13.02.17 v 15:04 10b.