Yamaha MT-09 (2016)

Vloženo 10.2.2017
Aktualizováno 10.2.2017

Moja prvá nová moto. Jazdenku mám KTM LC4 640 SM -2003

Motorka koupena od Motoshop Žubor B.Bystrica

Honda CB 1000R: Bola to moja designovka, ale cena novej je v nebesiach. Potom som mal nástrel na Yamahu MT07, ale tá nebola na shope, tak som ju nevedel ošscovať, ale mali tam Yamahu MT09, posed mi vyhovoval a taktiež znížená cena na 7200€. Skúsil som či mi prejde financ

První dojmy - Dnes privezená domov, sú 3 stupne nad nulou, tak som neodolal a lízol som prvých 6 km. Je to fakt drak. krátko som vyskúšal všetky tri režimy a Á-čko je brutál. Nové pneu a zima sa podpísali pod jazdné vlastnosti stroja. Pri každom záťahu heftu koleso prekĺzlo ako na ľade. Technický mi príde asi až o mesiac, tak zatiaľ sa budeme zbližovať len pohľadmi. Po prvých jarných kilometroch pridám ďalšie postrehy.

Motorku bych doporučil pro - Pre majiteľa.

Doplňky na motorce - Zatiaľ žiadne.

Chcel som si kúpiť novú motorku a tak som na nete čítal informácie o naháčoch, lebo to je moja cieľová skupina. Vzhľadom na to, že mám 186 cm a 105 kg, nie každá moto je k takejto postavičke uživateľsky prívetivá. Proste chce to na motorku vyliezť a vyskúšať si aspoň posed. Finančne mi pripadala Yamaha MT07 ako super typ, ale chcel som ju vidieť z blízka a sadnúť si na ňu. Bohužiaľ na predajni ju nemali, ale bola tam Yamaha MT09. Hapkal som si naňu, pokecal o nej s predavačom, vytlačil mi návrh na financovanie a šiel som do- preč. Nechal som si všetko uležať v hlave, zhodnotil som situáciu a na ďalší týždeň som mu zavolal. Moto bola ešte stále aktuálna. Cena znížená zo 7990€ na 7200€. Zaslal som potrebné doklady a o dve hoďky mi pán volal, že mi schválili financovanie. A dnes som bol po miláška. Ďalšie postrehy až začiatkom sezóny.

Miťu
Miťu napsal 12.02.17 v 17:56

Ďakujem páni.

Brukev
Brukev napsal 11.02.17 v 07:56 10b.

Dobrej stroj... až jí pořádně zajedeš, tak se teprve budeš divit co ten motor umí..

kaencz
kaencz napsal 10.02.17 v 20:53 10b.

Moc pěkná , přeju hodně šťastných kilometrů

PajaZR
PajaZR napsal 10.02.17 v 18:59 10b.

Super volba