Honda VT 600 Shadow custom (1990)

Vlastník LOTRings
Vloženo 6.2.2017
Aktualizováno 25.2.2017

Stará dobrá klasika, co vydrží a ještě má dobrej zvuk.

První dojmy - Neni nad to, kdyz koupis masinu v -15°C a jeste mesic pocasi nedovoli vyjet..O to vic se clovek tesi a nemuze se dockat na prvni jizdu. Tesis se jak batole na prso a zaroven bojis, jestli si nekoupil zajice v pytli, jestli nebude mit problem motor, spojka, razeni, brzdy a tak... Prvnich 20 km, adrenalin vsude v tele, lehky brneni v zaludku, konecky prstu necejtis, lehce se ti klepou kolena... Na to vsechno clovek zapomene hned jak zaberes za plyn, cejtis jak riditka se ti rvou z rukou, zacnes lehce klouzat ze sedla a z vejfuku se ozve nahdhernej koncert rechtavejch hrebcu. Lidi koukaj, obcas nekdo mavne, nekdo da palec nahoru a tatici tlacici kocarky a dva sviste u boku jenom tise povzdechnou... Asi se to neda rict jednim slovem, jako treba dobry, husty, super... pro toho kdo to nezazil, nedokaze pochopit...

Doplňky na motorce - metrový řídítka, prodloužený stupačky, jinak vše originál!!!

Na to kolik jí je, vypadá skvěle, má nádhernej zvuk a rozhodně se za ni nemusí člověk stydět.

Heavyrider
Heavyrider napsal 17.10.19 v 07:23 10b.

Pěknej stroj, to čekaní na první výjezd znám sám jsem čekal ještě déle, vnko jsem tenkrát koupil na konci listopadu když jsem dodělával papíry a ofiko první jízdu s notama jsem jel až v březnu.

Radar8
Radar8 napsal 23.02.17 v 14:11 10b.

Tak ať se dočkáš

žižala.
žižala. napsal 08.02.17 v 17:35 10b.

Supr kousek.

LOTRings
LOTRings napsal 07.02.17 v 17:04

Dekuju vsem,jsem rad ze se libi hodne bikerum 😉

fanek007
fanek007 napsal 07.02.17 v 12:36 10b.

krásnej stroj, už aby zmizel sníh