Yamaha XVS 950A Midnight Star (2009)

Vlastník borka1990
Vloženo 1.2.2017
Aktualizováno 1.2.2017

prvotní strach po přesednutí ze supersportu, ale po pár metrech super nic lepšího jsem nejel skvěle ovladatelná i se 300 kg

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Suzuki M 800 Intruder: jízdní vlastnosti a design

První dojmy - po nasednutí težkopádnost ale po ujetí cca 20 metrů okamžitá paráda lehkost náklonů do zatáček občasné škrtnutí plotnou o asfalt ideální rychlost 80km/h při vyšší si připadám jak vlající vlajka

Motorku bych doporučil pro - všem bez rozdílu věku akorát je třeba mít trochu sílu

Doplňky na motorce - padaky origo, brašny boční, zádová opěrka spolujezdce, plexi

motorku mám krátce takže zatím zkušeností moc nejni lehce ovladatelná jízda pohodlná i pro spolujezdce zatím najeto vkuse max 150 km bohužel pro vetší váhu se se strojem špatně manipuluje když nejni nastartovan nebo i v obracení do kopce zataček atd jinak bych uvítal trochu lepší zvuk bohužel zatím mám origo výfuk.více info dopíši po ujetí více km

Heavyrider
Heavyrider napsal 17.10.19 v 07:24 10b.

moc pekná

Midnightstar_950A
Midnightstar_950A napsal 07.05.19 v 19:29 10b.

Zdravim, mam také Yamahu midnight star 950A původem z USA a úředníci mi nechcou vystavit české papíry protože nemohu nikde sehnat 4 údaje a už nevím kde hledat, můžete mi je prosím zaslat z technicaku?
Jsou to tyto údaje:
Emise: přepis EHK OSN.
Směrnice EHS/ES.
Vnější hluk vozidla stojícího a za jízdy,
dekuji s pozdravem Marcel Ingr

šlehator
šlehator napsal 10.03.17 v 13:35

Vítej v rodině Midnight.
Přeju krásnou a pohodovou jízdu.Vybral sis dobře,tak ať slouží k radosti tak jako mě.!

borka1990
borka1990 napsal 15.02.17 v 08:59

všem moc díky že se stroj líbí jasně že se někde uvidime na nějakym sraziku atd samozdřejmě že origo vyfuk nebude nikdy to pravé vím to moc dobře jenže koupě byla dost velika investice, ale po ladaku už pokukuji bude to nějaka cobra nejspis na příští sezonu už se moc těším

Boža
Boža napsal 06.02.17 v 19:05 10b.

Je to paráda za 10 bodů tak vždy v pohodě