TM EN 300 (2010)

Vlastník basejezek
Vloženo 22.1.2017
Aktualizováno 22.1.2017

Vysněná mašina, ostrý 300 s ne traktorovým průběhem, ale naopak pořádnej 2T ! Motorka pro lidi, co ví, co chtějí :)

Motorka koupena od David-gas (Kunčice nad Labem)

Gas Gas EC 300: TM byla vysněná, tahle na 2. místě :)

První dojmy - Masakr, představte si ostrou dvácu s 2x větším výkonem. Prostě výkonová křivka dole "skoro nic", přívěra a člověk neví co stím :3 Prostě boží. Abych vyplnil 3 řádky, tak dodám, že podvozek naprosto fenomenální (funguje tím lépe, čím rychleji člověk jede) a totéž se zpracováním. Krásné detajly.

Motorku bych doporučil pro - Pro magory a lidi co vědí, co chtějí. Většinu veřejnosti odradí krosovým průběhem

Doplňky na motorce - Na jaře budou motardy + 4pístek komplet brzda z Aprilie RS 125 (radiální třmen)

Jak jsem psal v úvodu, je to 300, ale jednokroužek (rychle se točí, výkon nahoře) s naprosto super podvozkem (Ohlins vzadu, Marzocchi 50mm vepředu), hliníkový rám, 106kg. Prostě bomba.

Co mi vadí? No určitě přední brzda je taková gumovější oproti KTM a totéž se spojkou. Na to, že to jsou příplatková Bremba, tak jsem hlavně u spojky čekal lepší. Jako není to špatný, to ne. Ale čekal jsem to lepší.

Mašina nutí tahat, furt. Je to neúnavná mrcha co ti nedá pokoj. V točkách je doma, při podtočení si i občas zamlátí. Prostě točit, točit, TOČIT! A ona se odmění :) (smrtí :D)

Díly člověk sežene všechny, ale může to trvat. Ale řekl bych že nic hrozného. Cenově průměr, něco dražší, něco levnější :)