Honda CB 600F Hornet (2008)

Vlastník rossi7
Vloženo 20.1.2017
Aktualizováno 20.1.2017

Příjemný, dobře ovládající se naháč.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Ostaševski (Mělník)

Yamaha FZS 600 Fazer: důvod neuveden
Suzuki GSF 650 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Vždycky sem měl buď endura nebo krosku a proto první dojmy byly výborné. Autoškolu sem dělal na starší motorce XJ 600, tudíž novější Hornet pro mě byl příjemná změna. Po nějaké době jsem zjistil, že věc, která mi trochu vadí, jsou menší řídítka, ale nic hrozného.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Motor z cbr 600rr za to umí pěkně vzít, ale na druhou stranu nízké těžiště, tím pádem dobrá ovladatelnost je vhodná pro začínající jezdce.

Doplňky na motorce - Tankvak, kufr givi, usb nabíječka, držák (mobil,navigace atd.)

Největším důvodem byl vzhled, Hornet se mi líbil a po projížďce na něm, jsem měl jasno. Myslím, že to není na dlouhý cestování, ale na druhou stranu jsme s přítelkyní na něm projeli část Alp (1100km) a relativně v pohodě. Sedačka je vcelku pohodlná, takže ani spolujezdec nebude trpět. Motorka je nejvhodnější na okresní silnice, na těch si užijete nejvíc. Mám verzi bez ABS a brzdy jsou výborné, nevadnou, při brzdění se nic neklepe a myslím, že účinek brzdění je výborný. Při jízdě se z podvozku nepřenáší žádné vibrace. Přední otočené vidlice pracují také dobře a zadní centrální tlumič je polohovatelný. Najel sem za 2 roky zhruba 5000 km. Každý rok výměna oleje, filtru, kontrola všeho možného (dolití, vyčištění atd.) a motorka bude spolehlivá.