Aprilia Pegaso 650 (1995)

Vlastník noris45
Vloženo 12.1.2017
Aktualizováno 12.1.2017

Motorka pro začátečníky na pohodové ježdění.

BMW F 650: Byla ve vyšší cenové relaci.

První dojmy - Když jsem k ní prvně přišel, přišla mi velká, těžkopádná, ale jakmile jsem na ni nasedl a rozjel se, byl jsem okouzlený. Motorka krásně poslouchá, dělá přesně to co po ní chci. Pro začátečníky ideální.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky.

Doplňky na motorce - Na motorku jsem zatím nic nepřidělával, plánuji ale přidat padáky.

Průměrná spotřeba - 4.15167 l/100km

Tuto motorku jsem si vybral hned z několika důvodů, hledal jsem stroj s kterým bych mohl pohodově cestovat po silnici, ale i něco s čím bych mohl sem tam zkrátit cestu přes pole (zatím netestováno).
Jako začátečník jsem měl samozřejmě během první jízdy strach, ale to vše mě hned přešlo, motorka poslouchá, ochotně se naklápí, nepere se se mnou.

Zrychluje, brzdí a tlumí perfektně.

Aktuální spotřeba je okolo 5-6 litrů, ale očekávám, že se ještě trošičku sníží, až si na sebe trošku zvykneme.

Ohledně vyšších rychlostí, na ty motorka není stavěná, pohodová rychlost je tak 90-110. Další problém je jet 50 ve městě, na 2ku je to moc, na 3ku málo.

Motorku jsem koupil na podzim, mám najeto necelých 1000 km, tudíž pořádná recenze přijde až po letní sezóně.

SERZO
SERZO napsal 13.01.17 v 21:54 10b.

Staré poctivé Enduro a keďže staršie Enduro vlastním a ja tak Dávam samozrejme 10b.
Zároveň ťa pozývam na do našej skupiny ,,Staré ale poctivé Endurá"
( stačí sa preklikať cez sekcie Motorkári - Skupiny a vyhľadať nás... každý člen je vítaný a na ten rok chystáme stretko spojený s Tripom po Slovensku...)

noris45
noris45 napsal 13.01.17 v 12:14

findejs1310> Ta spotřeba není zatím moc objektivní, spíš méně než více sem tankoval do plna. Uvidím na jaře, až budu jezdit časteji a déle, jestli si sedne :)

findejs1310
findejs1310 napsal 13.01.17 v 09:35

Zachovalá italská pohodovka v krásné barvě
Ale ta spotřeba ...no nevím nevím