Romet K125 (2016)

Vlastník Goodji
Vloženo 11.1.2017
Aktualizováno 5.8.2017

Jednoduchá a spolehlivá motorka pro každodenní ježdění do práce, nebo vyjížďky po okolí.

Motorka koupena od VPS-Steel s.r.o. - http://www.skutry-romet.cz/

První dojmy - První dojmy jsou pozitivní. Všechno pfunguje tak jak má. Některé věci sice nejsou dokonalé, ale nic co by se nedalo "přetrpět". Tahle motorka není určená pro závodníky a nemá ambice trhat rekorkdy.

Motocykl má tvrdé pneu, které hůře drží na mokru, ale zatím jsem měl možnost jezdit jen v zimě, tak že v létě to třeba bude lepší. Motor se v některých režimech projevuje vibracemi, které se ale u 4T jednoválce bez vyvažovací hřídele dají očekávat. Je horší přístup k baterii a k nářadí. Musí se kvůli tomu odšroubovat sedlo (dva šrouby). Ztím je to všechno, protože mám najeto jen 110km. Další zkušenosti doplním až v teplejších měsících.Nevím, jestli popisované vlastnosti jsou kladné, nebo záporné. Jsou to prostě vlastosti daného stroje. Někomu vyhovují, někomu ne, někomu vyloženě vadí, jiný nad nimi mávne rukou.

4.8.2017 - Tak mám najeto 4000 km. Mortorka je naprosto spolehlivá, a kromě několika drobností funguje bez závad. Postupně jsem upravil několik věcí: namontoval jsem relé, které zhasne hlavní světlo při startování, namontoval jsem tyčky zrcátek prodloužené o 5 cm, přidal jsem nabíjecí zásuvku 12V a USB zásuvku 5V a taky alarm. Připravena k montáži mám vyšší a širší řidítka. Dnes jsem namontoval KIT od Moretti a tím zvětšil objem na 150 cm3.

Fil_01
Fil_01 napsal 25.04.17 v 13:34

Pěkná motorka , také o ní přemýšlím (jak je to s vibracemi a náhradníma dílama)

P-tech
P-tech napsal 20.04.17 v 21:04 8b.

Za ty prachy super stroj. mám ho taky do motorek si ho teprve přidám až ho nafotim. Pak můžem vyměnit nějaký zkušenosti třeba ohledně servisu a tak..