Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník riddick23
Vloženo 11.1.2017
Aktualizováno 11.1.2017

Říkám ji ,,lokomotiva" protože fakt jede pořád

Suzuki GSF 1250 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Po zmrzlinách přišel čas usadit se na něco na čem se dá najet 300km a člověk z toho nebude zlomenej jak větev. A tohle jsem plánoval koupit už delší čas. První km byly vzhledem k obsahu trochu rozpačité, ale brzy jsem poznal, že se není vůbec čeho bát a že hláška o tom, že obsah ničím nenahradíš je svatá pravda. Naprostá spokojenost!!!

Doplňky na motorce - Jediným doplňkem jsou CNC páčky. Už jsem si na ně zvykl a jak fuknčně tak designově motorce prostě sluší a tak ani zde nesmí chybět

Najeli jsme spolu za zbytek sezóny kolem 5000km a jen jsem se utvrdil, že výběr stroje byl správný. Pohodlná a silná motorka na které se dá jak v pohodičce kochat okolím, ale i slušně zatahat a užít si rychlost a lítání v zatáčkách. Příjemně mě překvapilo, jak skvěle je ovladatelná i ke své nemalé váze. A to brždění motorem a zátah hned od spodu je naprosto skvělý a pořád se toho nemůžu nabažit
Jediné co mě malinkonemile překvapilo je ten odpor vzduchu při vyšších rychlostech, ale to u naháčů tak prostě je. Jen jsem po kelímkách nečekal, že je to až takový tlak. Ale aspoň člověk včas cítí, že už jede rychlejch než by se mělo a zalehnout na nádrž se dá, takže ...

TomyNav
TomyNav napsal 24.05.17 v 19:06 10b.

Mluvíš mi z duše! jasná 10

Lukydoga
Lukydoga napsal 18.01.17 v 16:05 10b.

pěkná

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 18.01.17 v 15:51 10b.

Tak ta je tedy opravdu fest luxusní...