Honda GL1800 GoldWing (2001)

Vlastník Pier.
Vloženo 7.1.2017
Aktualizováno 26.2.2019

Je to prostě bílý anděl. Klobouk dolů před tímto strojem. Jsem z ní nadšený.

První dojmy - Tato motorka mě učarovala hned od začátku a první jízdu jsem absolvoval již 22.2.2016 v délce 300 km. a to při teplotě kolem 0 °C a za sněžení. Je to silný stroj, který mě nenechal ve štychu za celou sezónu. Mám ho prvním rokem a šlape jak švícary. Golďas je dost těžký, ale za jízdy o tom vůbec nevím. Práce na místě je díky těžišti neskutečně jednoduchá.

Doplňky na motorce - Tak jsem mazlíkovi pořídil něco malého za sebe a pár chromovaných doplňků na sebe. Musím říci, že mu to hodně sluší :o)

Tuto motorku jsem si vybral kvůli vzhledu, velikosti a výkonu. Motorka je překrásná. Je sice těžká, ale výkon motoru si s ní pohraje znamenitě. Jízda je velmi příjemná a to i manipulace na místě. Velmi pozitivně hodnotím těžiště. Motor má úžasný výkon. Brzdy jsou velmi účinné. Motorka se velmi příjemně ovládá. Má sice menší úložný prostor jak předchozí BMW K 1200LT, ale pro mě je to dostatečné. Spotřebově se pohybuji někde mezi 5-6l. dle způsobu jízdy a to je skvělé. Je to úžasný stroj na dlouhé cestování, ale i na krátké jízdy. Do terénu rozhodně NE o)

Pier.
Pier. napsal 10.02.17 v 16:00

Zdarec chlape, díky. Na Vítání jara se určitě uvidíme. 6.5.17. Určitě tam budu, vždyť jsme pořadatelé

mira-gold
mira-gold napsal 08.02.17 v 19:32 10b.

Krasavice -viděl jsem Tě v Bruntále na vítání jara.Mám GW-1500.Tak zase v květnu.

drak67
drak67 napsal 14.01.17 v 20:22 10b.

Krásná mašina ať TI dělá jenom radost.10 b.

mardock
mardock napsal 14.01.17 v 14:32 10b.

S tímhlé strojem musí vyletět ego strašně vysoko a vo tom to je

Varo
Varo napsal 14.01.17 v 13:23