KTM RC 125 (2015)

Vlastník BikTsaa
Vloženo 6.1.2017
Aktualizováno 26.12.2017

Skvěle padnoucí motocykl. Rc dokáže okolí zaujmout svým vzhledem, hlavně řidiče svou lehkou obratností a hravostí. Vyniká svým jednoduchým a precizním designem.

Honda CBR 125R: Vzhled a menší výbava
Husqvarna SMS 125: Spotřeba a častější údržba

První dojmy - Při prvním nasednutí jsem se jen kochal a kochal, vše jsem obdivoval (nová motorka no). Krásně padne do ruky. Skvěle se ovládá. Ani do zatáček ji nemusím přemlouvat, padá tam sama. Mile mě překvapila.

Motorku bych doporučil pro - Začínající motorkáře, pro milovníky adrenalinu je to jen dváca, ale sakra zábavná dváca, dokonce i pro drobné postavy

Doplňky na motorce - Kapsička/držák na mobil

Tohle je moje první silnička, zároveň i moje první nová motorka. Přešel jsem na ni z endura . Je to úplně něco jiného. Překvapivě jsme se rychle sehráli. Bohužel jsem začal jezdit, až ke konci letních prázdnin 2016. Mám najeto zatím jen 3800 km. Začnu chválením. Líbí se mi její křivky, uspořádání ovládacích prvků, chytrý palubní počítač (propočítává spotřebu, ukazuje teplotu oleje, otáčky, zařazené kvality, dojezd na rezervu, tripy, atd), výborná světla (ledkový blinkry, zadní světla a podsvícení pod světly) troufnu si říct, že světlomety svítí jako u auta, skvěle nastavitelný odpružený podvozek od WP, brzdy jsou hodně ostrý s ABSem (skvělá věc do deště) bál jsem se toho, ale teď opět jen chválím. Musím pochválit hodně přesnou převodovku, jen jednou za celou dobu mi vypadl kvalt (špatně jsem ho zařadil). Velký plus má u mě v tom, že je bez vibrací. Výborný průběh motoru. Žádné vibrování do řidítek, žádné zvuky něčeho čeho si klepajícího. Dá se s ní jezdit i za 1.8 l/100 nebo při drcení za 3, 3.2 l/100 max., ale na spotřebu se na motorce nejezdí. Moje maximální rychlost je 136 km/h se zásahem omezovače a větrem v zádech. Na zátah jsem najel zatím jen 230 km a maximálně mě bolely záda, ale spíš jsem byl natřásanej z těch českých prvotřídních cest.

Nevýhody: blbnul mi ukazatel paliva (byl bordel na senzoru), praskl mi držák spojky, vše úspěšně vyreklamováno, s prominutím debilně umístěné plexi špatně se myje.

26.12. V Září 2017 šlo RC do světa. Najel jsem na něm za jeden den 450km. Bolela mě prdel i záda, ale dalo se to. Celkový nájezd 9800km. Největší problém byla vadnoucí přední brzda při ostřejší jízdě. Dále originál nějakej p*jebanej indickej řetěz vydržel sotva 8000km a měnil jsem ho a D.I.D. (hold není to plná oranžová krev no..)

BikTsaa
BikTsaa napsal 10.01.17 v 22:31

Gabri88: Děkuju
Timeček: Díky i tobě

timeček
timeček napsal 10.01.17 v 14:26 9b.

hodně zábavných kilometrů

gabri88
gabri88 napsal 09.01.17 v 21:56 10b.

hezká hračka