BMW R 1100 S (1999)

Vlastník jir222
Vloženo 4.1.2017
Aktualizováno 26.6.2022

nádherný zvuk s origo výfukem,kardan no a motor.

První dojmy - mé očekávání splnuje,zatím jen 100 km na seznámení.

zatím žádné skušenosti s BMW,po pár japoncích DR,TDM,GS, a spoustu dalších co jsem sedlal jsem chtěl něco s kardanem a dobrým podvozkem jel jsem na gs 1100 a byl jsem spokojen tak jsem zvědav, Zatím jediné ůpravy plastové kryty válců ,a zvedl jsem si řídítka pro větší pohodlí.sezona 2017 zatím najeto 2tis., komplet servis oleje, filtry,svíčky+seřízení ,dnes 19.5. mi kamarád půjčil GS 1200 ,asi nová láska do budoucna. youtube video Motoshow rekord 2017 Sezona 2018 přes zimu menší né nutná ůdržba a rozborka a sborka-kontrola spojky -jako nová ,dány jen nové šrouby,-převodovka nové gufera -trochu už pouštěla ,-nové ložisko v hrušce a gufero bylo dobré ,ale když uz jsem ho mněl tak se dalo--docela drahá záležitost,- +ložisko v kardanu s čepem, naštěstí jen jedno jsou tam dvě,-palivový filtr podle km.bylo načase,-a spojkový váleček jen vnitřní kroužek...Jinak rozborka a složení sám s kamarádem který tyto stroje dělá.Zatím najeto 68t. tak snad bude sezona v poho.Gapa 2018 super akce najeto 1300 km za 3 dny,jinak koupen drzák kufru,nové pneu..Gapa 2019 super najeto 1450km.za 3 dny,letos jsem počítal spotrebu a nevěril sem 4,8l---prostě super.Jinak najeto 77 t. Príprava na sezonu 2020 nové pneu prední i zadní,serízení,nové svýčky a oleje a prední panc.hadička.Pridáno denní světla led od horniGu.Zvýšené řídítka-super na cestování.zadní panc.hadička plus snížení,nový hydraulický váleček,nebyl potřeba.2022 nové pneu Bridgestone a41,na pneu dunlop mutant jsem najel přední 11500km. a zadní 10tis.

Laserman
Laserman napsal 11.05.17 v 12:01 10b.

pěkný kousek, tak ať slouží k plné spokojenosti

pelito
pelito napsal 08.01.17 v 18:12 10b.

parádní stroj