BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník kamikaze5100
Vloženo 3.1.2017
Aktualizováno 14.2.2019

Obří parník, těžká, veliká, vysoká mašina. Nemotorná na místě, ale skvělá když už se rozjede

BMW R 1200 GS: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly neskutečné, je to prostě kus poctivého železa který se nekompromisně valí vpřed. Nezastaví ho téměř nic. Když jsem na ní poprvé jel, tak jsem pochopil proč tahle mašina je tak oblíbená.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro někoho kdo už ví co od motorky chce. A nechce jezdit jenom na kafíčko.

Doplňky na motorce - Kufry BMW, Padáky BMW adventure, Mřížka předního světla Touratech , Kryty hlav válců, Kryty svodů, rozšíření bočního stojanu Touratech, zvýšení řídítek Touratech , bíle blinkry, výfuk Leo Vince, Navigace TomTom V4, Tankbag SW Motech, Polepy přední vidle Touratech, Zásuvka 12V.

Stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl zkusit enduro a když enduro tak BMW GS

S motorkou zatím nemám moc najeto ale určitě se někam chystám. Jízdní vlastností jsou skvělé, brzdy brzdí průměrně protože mám verzi bez ABS a posilovače. Spotřeba je kolem 5 litru. Poruchy jsem zatím neměl žádné.

Motorka se nejlépe cítí na cestě a zpevněných polních a lesních cestách. Naopak špatná kuli své vaze je podle mě v terénu. Ale na to není určena.

S motorkou se dá cestovat po všech třidách komunikace. I jakkoliv daleko, stačí tučné konto na benzin

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:52 10b.

VagusVetus
VagusVetus napsal 08.01.17 v 13:11 10b.

Pěkná motorka, to jo

panLeos
panLeos napsal 07.01.17 v 20:48 10b.

ropr0812
ropr0812 napsal 04.01.17 v 02:12 10b.

U mě dobrý.
Ať to jezdí

magoss
magoss napsal 03.01.17 v 21:07 10b.

Dobrej kus železa