Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník Karloshavros
Vloženo 2.1.2017
Aktualizováno 22.6.2017

Vloženo: 22.06.2017, Uskutečněno: 22.06.2017, Zhlédnuto: 22x

Přestavba na street, jiná maska , polepy, menší přední rozeta o 2 zuby, jiné řídítka a představce jediné co nevyšlo je přední hadička brzdy tam jsem dával delší hadičku , po teto změně neuvěřitelně hravá mašina

Karloshavros (0) napsal 24.06.2017 v 11:43

jen si dávej pozor na náporové sání, ty dvě díry v rámu musí být pořád napřímo po směru jízdy nezakrývej je, to stejné hadička která vede pod světlem do masky, je to na vyrovnávání tlaku v karbecu, jelikož to mám zpřevodovaný do síly moc jsem to neřešil (jezdím do 160) pokud si na to nedáš bacha zabiješ si pár koní a bude se to chovat divně

-Jandys- (16) napsal 23.06.2017 v 19:36

Tak to jo Já mám taky předělanou,nebo spíše sestavuji dle sebe a to tak aby se dala dát do origo stavu za pár minut pro stk

Karloshavros (0) napsal 23.06.2017 v 13:52

To asi ne, ale mám k ní kapoty , byl to dovoz z DE, udělal jsem stk s kapotama a pak jsem ji předělal pochybuji , že vydrží více než 2 roky.

-Jandys- (16) napsal 23.06.2017 v 13:30

Vypadá pěkně,jak to máš s stk,projde?

• Mega servis

Olej, svíčky , filtry, výplach motoru, výměna chladící kapaliny, přetěsnění predních vidlic + novej olej, kompletní kontrola stroje, vyčištění karburátoru, výměna trysek za sportovní (jet kit), special filtr od HiFlo fil

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.01.2017
    Uskutečněno: 27.01.2017
  • Aerobraking

Co mě úplně prvně uchvátilo na mašině, byla její super hi-tech aerodynamická brzda maskovaná v podobě držáku spz, brutalitní provedení s použitím materialu o tlouštce cca 3,5mm je naprosto geniální. Bohužel ji musím před

Vloženo: 27.01.2017
    Uskutečněno: 12.01.2017