Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník tvpetr
Vloženo 2.1.2017
Aktualizováno 1.10.2017

Na motorce jsem jezdil před vojnou a to je opravdu hooodně let. Na jaře 2016 jsem se to rozhodl změnit a pořídil si tuhle krásku.

První dojmy - Když jsem ji koupil tak celou cestu domů mi pršelo a došlo i na lehké položení (naštěstí beze škod :) ), což mě vrátilo na zem a vnímám to jako zdvižený prst s výstrahou. Od té doby již jen veliká spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Jednoznačně pro začátečníka a nebo tak jako u mně na rozježdění po dlouhé přestávce.

Doplňky na motorce - Doplnil jsem nosiče a brašny. Tím ji považuji za dokonalou.

Byla to láska na první pohled, krásný a zachovalý kousek za dobrou cenu. Je to sice dáma v letech, ale je krásná a je s ní sranda.
Najeto mám cca 1500 km a musím říct, že je zábavná, ovladatelná a asi i spolehlivá. Spolujezdec si to sice asi moc neužívá (a řidič ve dvou taky ne), ale na ježdění sólo je fajn. Třílitrová spotřeba je skvělá a navíc ten vzhled...
Splnila přesně to co jsem od ní očekával (rozjezdit se po letech) a nyní se rozhlížím za co bych ji tak mohl vyměnit. Koníci už přeci jen trochu chybí.

mamaha
mamaha napsal 10.01.17 v 18:11 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.01.17 v 18:04 10b.

Parádní kousek ,přeji pohodu v sedle.

gipet
gipet napsal 02.01.17 v 19:54 10b.

žižala.
žižala. napsal 02.01.17 v 18:26 10b.

Pěkný čopřík.