KTM EXC 450 F (2017)

Vlastník Animals21
Vloženo 31.12.2016
Aktualizováno 15.12.2017

Po seznámení s endurem jsem ekonomickou úvahou došel k tomu, že než dát 150tis za trochu jetou a vždy s určitým rizikem, že bude potřeba udělat GO, jsem se rozhodl pro novou.

Motorka koupena od FIRMA:Univok (Bozkov) - Rohlíky na krámě, osobní přístup nula, extra zájem rozhodně ne. Nebýt to dobrá nabídka, nekoupil bych tam.

První dojmy - Stříkačka a kouzelný tlačítko jsou jako zázrak. Motorka udělal obrovskej posun kupředu, lehká a ovladatelná je jako 2T 250 minulý generace. Je úžasně výbušná a přitom dávkovatelná. Pochopil jsem, k čemu je dobrý dobrý podvozek. Vše optikou začátečnícké lamy.

Motorku jsem koupil s cca 10mth, které najela pod dohledem KTM na novinářské akci. Viděl jsem z akce i video a s motorkou tam bylo zacházeno slušně, takže za výprodejovou cenu MY2016 jsem koupil MY2017 (vyrobena samozřejmě 2016)

Bohužel při naprosto nevinném pádu jsem si zlomil stehenní kost na dvou místech a ještě dost ošklivě. Podle doby léčení bohužel přemýšlím nad prodejem. Stání ve stupačkách, skoky a výjezdy, to mi asi bude tak na rok zapovězeno ... a aby jen tak stála v garáži ...

Takže od zlomeniny stehenní kosti (něco jako femur zlomenina rotata dislocata nebo co prostě - prostě hrc prc na tři kusy, rotačně, všechno mimo, tříštivá) 12.11.2016 15:20 už uběhlo 5 měsíců a pomalu bude čas EXCčko na chvíli vytáhnout. Moc iluze si nedělám, bude problém se zvednout do stupaček, atd. Ale nemůže holka zahálet věčně

Motorku jsem prodal někdy v červenci 2017, kdy jsem to zkusil a prostě to nešlo. Na silnici lítám dál bez jakéhokoliv problému, ale tohle nešlo. Snad zas jednou ...

Gargi32
Gargi32 napsal 11.10.19 v 22:17 9b.

Skoda prodeje, nezvazujes zkousku ted s odstupem casu?

T0m4s
T0m4s napsal 09.03.17 v 06:36 10b.

Paradni. Prave stojim pred podobnym(EXC300) "ekonomickym" rozhodnutim