Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník meggan
Vloženo 30.12.2016
Aktualizováno 30.12.2016

Je to pohodlná motorka,se kterou se rozhodně nezávodí.Na 650 trošku těžká.

První dojmy - První dojmy z jízdy ??Docela děs a běs..Byla totálně sjetá přední guma a tak jízda z H.Brodu do Litoměřic,ještě za deště a tmy byla docela strašidelná..Ale dojel jsem ve zdraví!

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější??Hmmm,toť otázka...Asi pro rozumný lidi..

Doplňky na motorce - Doplňky jsou a to opěrka,brašny,plexi,padáky..

Jinak je Drakouš vzhledově moc pěkná motorka,ale jelikož jezdím s baťůžkem,měl jsem koupit 1100..První věc byla nová přední guma,hučela pětka a nechal jsem udělat rozvody a brzdy...Investice 25 000kč!!Vůbec nechápu,kam na ty ceny za díly choděj!!Po servisu najeto asi 10 000km a to úplně v pohodě a bez jediný závady.Spotřeba taky v pohodě a hlavně manželka naprosto spokojená.Co víc si přát..!Určitě to není motorka do terénu,ale město a ostatní silnice zvládá na jedničku.Dálnice taky v pohodě,130km zvládá s přehledem,dá i 150,ale to už je trápení.Je to prostě motorka na pohodičku,můžu vřele doporučit.

kukal
kukal napsal 29.01.17 v 10:21 10b.

Měl jsem taky 650 a nemohl jsem si ji vynachválit, jen už nebyla úplně ve stavu... tak jsem ji vyměnil,ale máš pravdu, jak píšeš, že to chtělo 1100.. měl jsem ten samý pocit, tedy při jízdě ve dvou, pro jednoho jede jako ďas, ale taky to bylo tím, že jsem ji měl otevřenou, proti kamarádovo classic xvs to bylo dost znát... V každým případě není to závodní stroj a proto

Rockmen-Mára
Rockmen-Mára napsal 02.01.17 v 15:22 10b.

žižala.
žižala. napsal 31.12.16 v 22:23 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 31.12.16 v 19:29 10b.

Parádní Dragouš ,přeji pohodu v sedle.

meggan
meggan napsal 31.12.16 v 14:42

Díky,určitě se někde potkáme.Třeba i v Pekelkách.Taky přeju pohodovou sezonu 2017!