BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Happy83
Vloženo 28.12.2016
Aktualizováno 24.6.2017

Motorka, kterou jsem si přál:))

První dojmy - Já jsem s motorkou spokojen. Doufám, že mi dlouho vydrží a najedu sní mnoho šťastných kilometrů. Je to prostě náš Hrošík.

Motorka se dobře ovládá a má dostatek výkonu. Tuto motorku jsem chtěl už mnoho let. Zatím sní jezdím jenom silnice, ale do budoucna třeba i nějaká ta polňačka:)) Na cestování je pohodlná.

glokacek
glokacek napsal 31.08.17 v 22:08 10b.

Ahoj. Dívám se, že máš kufry od Husky. Chci je pořídit na 1150 gs. Doporučís evo3 nebo 4? Děkuji. Tomáš

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 24.01.17 v 09:16

Jinak kdyby nekdo chtel na R1100GS nebo R1150GS montovat kufr Givi, tak existuje montazni sada SR694, ktera ty vyztuhy uz obsahuje. Takze asi to funguje:

Kačaba85
Kačaba85 napsal 07.01.17 v 21:22 10b.

My prostě musíme mít všechno velký, na obranu řidiče, baťůžek s sebou tahá kupu krámů, tak potřebuje velkej kufr

Happy83
Happy83 napsal 29.12.16 v 19:02

Vkládám fotku s výstuhou zadního nosiče. Poradil a vyrobil jeden hodný člověk zde na motorkářích. Ten nosič se zpěvnil a věřím, že i vydrží.
h

O.N.E.
O.N.E. napsal 29.12.16 v 17:26 10b.

Tak mě se rozlámal na X kousků,jestli myslite ten hliníkovej nosič,jak je na tom to madlo.Pak jsem ho nemohl sehnat a když ho někdo prodával tak bud praskly a svařovaný a nebo za raketu...
Ale jinak GS je překrásná mašina At ti to lítá