Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník 1skorpik
Vloženo 25.12.2016
Aktualizováno 25.12.2016

Zase přijel kamarád , co mám od něj 600 efko , jestli nechci Fároše , " tak mám Fároše "

První dojmy - Sedal jsem na ní s respektem , i s tím že je to stará volítaná vrána . Ale jsem mile překvapen a řadím ji do své garáže .Rychlejší,lehčí a lépe brzdící , než na čem doteď jezdím .

Motorku bych doporučil pro - Fároše bych doporučil asi lidem co mají už něco málo najeto

Doplňky na motorce - Z doplňků má Scorpiona výfuk a zubatý přední kotouče .

Motku jsem nevybíral , zase přijel kamarád , co mám od něj 600 efko , jestli nechci fároše , " tak mám fároše " . Ani jsem jí nemohl testnout , páč jsem byl konec září po operaci kolene . Tak jsem se svezl týden koncem října , když byla teplota kolem 8-10 stupňů .Ale stačil jsem dát 1000km za ten týden . Přechod na fároše byl bez problému , pro mě zatím nejlepší brzdy co jsem měl , posez paráda na mejch 180cm , na otočku Praha-Horažďovice úplně v pohodě (bylo krásný počasí), jen musím vyměnit 6cm ubroušené stupačky , potřebuji větší základ na nohy . Výkon , zatím na mě až dost , ani mě nebolelo to koleno s artrózou , adrenalín působí .Už tak se těším na novou sezonu . Když s cbr 600 efkem dám 100 km za 4 l ,sTransalpem 650 za 5 l , tak s Fárošem jsem se sznamoval za 6 l .A pak začal ňák jančit , furt se mu zvedalo přední kolo , nebo podjíždělo zadní a byl jsem tam za 9-10 litrů . Přes zimu musím z tmavé šedivé vrány co není vidět , udělat rozesmátého Fároše , tak začíná proměna do repsolu , snad se povede .

tazz134
tazz134 napsal 13.09.17 v 13:45 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 25.12.16 v 08:53

Moc pěkná

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 25.12.16 v 07:50 10b.

Povedlo se ...moc pěkná motroka...