BMW R 1150 GS Adventure (2003)

Vlastník juryna007
Vloženo 23.12.2016
Aktualizováno 30.12.2018

Stroj prověřený miliony najetých kilometrů po celém světě

Motorka koupena od Něměcko - Dovezeno motospeed Češnovice

BMW R 1200 GS Adventure: Technologie kardanu, horší v terénu, celkově složitější a více plastů

První dojmy - První velké cestovní enduro které vlastním, takže zvyknout si na výšku, váhu, celkovou ovladatelnost, obratnost. Po hlasitém "CVAK", po zařazení "1", se ten úžasnej kolos dal do pohybu, Další "CVAK, CVAK, CVAK" a byli jsme konečně svoji :-D

Motorku bych doporučil pro - Nenafrněný cestovatele

Doplňky na motorce - Padáky, mlhovky, blástry na boty, Wunderlich doplňky všude kde to jen jde, chránící plechy motoru, sedlo, kufry..

Rád cestuju a poslední roky se mi stávalo, že se asfalt čím dál častěji měnil v šotolinu a vzdálenosti navštívených destilací se zvětšovali stejně tak jako množství věcí, které jsem na cestu potřeboval.

Všechno prostě čím dál víc směřovalo k nevyhnutelné smutné změně motorky. no a tak mám tohle.

Kupuju 13 let starý stroj se 70 000km takže očekávat bezvadný stav bez škrábance a investic, s doplňky a se serviskou je velice nepravděpodobné. Naštěstí jsem si ale nevsadil sportku tak mě nevyužité stěstí přihrálo do cesty právě tenhle kus železa.

Hned při odjezdu z prodejny po podpisu se mi rozsvítil červený výstražný trojúhelník na přístrojovce, takže po domluvě s motospeed následovala navštěva BMW servisu, celková kontrola stroje, výměna baterie a oprava připojení neoriginálního zadního světla které zkratovalo. Vše platilo Motospeed - Tímto klukům moc děkuji že se k tomu férově postavili

Motorku jsem si pořizoval k svátku a co se týče minulého stroje vyměnil jsem rychlost a náročnost na finanční stránku servisu za stroj na věčnost.

Zatím ujeto 20 000km a motorka absolutně splnila všechny moje nároky a představy které jsem měl.

Terén, jízda ve dvou s bagáží, dlouhé cesty ve Finsku, nebo rychlé serpentýny v Itálii.. Motorce je absolutně jedno v jakých podmínkách a po čem jede, nebo co je na ní naloženo. Samozřejmě nemá ze žádné zkoušky za 1 ale spíš ze všeho horší dvojku.

Absolutní dokonalý, trvanlivý, univerzální nářadí do života.. Fakt škoda že se takové nedělají i ženský..

Základní servis si dělám sám, absolutní dostupnost všech dílů a nepřeberný množství doplňků

juryna007
juryna007 napsal 01.01.17 v 22:54

Jen bych jí chtěl časem dovybavit touratech nástavbou kvůli rolbooku, neví náhodou někdo kolik by ta legrace stála..??

VagusVetus
VagusVetus napsal 30.12.16 v 18:16 10b.

Moc pěknej motocykl

spike-cz
spike-cz napsal 25.12.16 v 23:41 10b.

Dostal mne zápis, speciálně pro nenafrněný cestovatele a na věčnost..
Gratuluju, máš desítku

juryna007
juryna007 napsal 24.12.16 v 23:22

Ve výfuku je nacpaný prodloužený odfuk kvůli ohřívání a špinění kufru.. Velmi dobrá a funkční věc.. Doporučuji..

magoss
magoss napsal 24.12.16 v 16:13 10b.

Pěknej hrošík ať dělá radost!!!