renocar_unor

Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník jawadandy125
Vloženo 18.12.2016
Aktualizováno 18.12.2016

Obrovská a pohodlná motorka vhodná na cestování.

Honda XRV 750 Africa Twin: Protože jsem našel Varadero se vstřikováním za slušnou cenu

První dojmy - Když jsem si ji přivezl domů, přemýšlel jsem, jestli jsem to nepřepískl s velikostí motorky, protože je opravdu velká. Teď bych asi už neměnil. Opravdu mi sedla jak prdel na hrnec :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilé motorkáře, kteří jsou silného vzrůstu. Ta manipulace na místě dá docela zabrat :)

Doplňky na motorce -

Chtěl jsem si koupit cestovní enduro, tak jsem šáhl po Varaderu. Sice má do endura daleko, ale polní cestu to dá taky s přehledem a na středočeský rozbitý silnice naprosto ideál :) Nejprve jsem myslel, že půjdu do té verze s karburátory, ale poté jsem dostal dobrou nabídku nákupu varadera se vstřikováním za dost dobrou cenu, tak jsem se rozhod, že do těch vstřiků půjdu už jenom z jednoho prostého důvodu, že prý předfaceliftové Varadero více žere :). Nevím, jestli je to pravda, proto se omlouvám, jestli tomu tak není. Každopádně moje dlouhodobá spotřeba nepřekračuje 6 litrů a to, že motorku nešetřím. Když jedu nějakou dálku a třeba po dálnici a nejedu žádnou pilu, tak spotřeba klesne na 4,8-5,5 litrů a to si myslím, že na takhle velkou motorku je to hezká spotřeba. Ale Motocykl je koníček a u toho se prostě nesmí tak koukat na náklady :) Motorku jsem okufroval a připravil na sezónu. plánujeme výlet na Ukrajinu, tak uvidím :)

wsbk
wsbk napsal 10.01.17 v 17:19 10b.

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 15:25 10b.

sommer
sommer napsal 25.12.16 v 20:44

Správná volba 10b

1skorpik
1skorpik napsal 25.12.16 v 11:09 10b.

Jjjóóó "KRASAVICE" povedla se ti Tome . Taky se už těším na sezonu

Zipák
Zipák napsal 23.12.16 v 13:31 8b.

Hondá