Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník Šnek101
Vloženo 13.12.2016
Aktualizováno 13.12.2016

Krásná...bílá...Šnečice. Je to krasavice a doufám, že si spolu budeme rozumět. Máme na to spoustu času.

Yamaha FZS 1000 Fazer: Pro mou pohodovou jízdu zbytečně velký obsah.

První dojmy - Úžasný. Mohu to napsat na všechny tři řádky? :) Motorka mi padla hned do ruky. Jsem menší postavy tak mi moc vyhovuje nízký posed a dobrá ovladatelnost. Nemohu zatím nic vytknout. Najel jsem teprve cca 2000 km a teprve se vracím po 10 letech zpět do sedla.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji k postavě 170-180 cm, pro někoho kdo chce pohodlně cestovat a né závodit.

Doplňky na motorce - přídavné plexi, laděný výfuk akrapovič, originál kufr yamaha, padáky yamaha, lámací páčky.

Průměrná spotřeba - 0.095 l/100km

Motorku jsem si vybral pro její spolehlivost a vlastně také proto, že jsem kdysi koupil fazer 600 z roku 1999. byl jsem s ní velice spokojen než mi byla ukradena. Pak jsem si po čase koupil Fazera z roku 2003. Toho jsem prodal, protože přišla Rodina a já 10 let nejezdil. Až teď se vracím do sedla a začínám jak jinak než Fazerem 800. Rozhodoval jsem se mezi fazer 1000 ale vzhledem k mé šnečí jízdě mi 800 stačí :).
Mám zatím najeto jen 2000 km. Tak nelze moc hodnotit, ale první jízda byla úžasná. Ta se nikdy nezapomíná. Ovladatelnost skvělá. Hned mi padla do ruky. Později napíšu více. ŠNEK 101

Martin1042
Martin1042 napsal 12.02.18 v 18:16 10b.

Díky za recenzi. Právě se rozhoduji co pořídím. Měl jsem strach z váhy na ruce, měřím 179, ale co píšeš, tak asi ok! Ať to jezdí

varlos1
varlos1 napsal 24.03.17 v 04:57 8b.

Super motorka taky jsem o ni uvazoval a nakonec skoncil u yamahy xt 660.Preji mnoho km