BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník Romča45
Vloženo 7.12.2016
Aktualizováno 7.12.2016

Mašina na kterou si musíte zvyknout potom na ní nedáte dopustit. Vážně dobrý stroj.

Motorka koupena od FIRMA:Miloš Pospíšil - KH MOTO (Kutná Ho - Mam od nich koupený již druhý stroj a jsem velmi spokojen. Jsou férový, vše o stroji vysvětlí, zkušení mechanici i motorkáři.

První dojmy - Přechod z choppra na cesťák byl velký. Těžiště vysoko,do zatáček se jí nechtělo, kila na místě jsou znát.Po měsíci padla do ruky a už to bylo o něčem jiným. Absolovova l jsem s ní motoškolu a teď je až s podivem co se s 320 kily dá všechno dělat.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené co mají už nějaké ty kilometry nalítáno. Není to na blbnutí ale zážitky dokáže také zprostředkovat. Na tento stroj si musíte zvyknout.

Pořizoval jsem z důvodu potřeby delšího cestování a chopper není na rychlé přesuny. Mam ji od loňska-najeto 7500 km.Dostatečný výkon pro cestování ve dvou. Je to velký stroj a je nutno se sním dobře seznámit a dostat jej do ruky. Brzdy jsou velmi dobré. Nožní brzda je duální- nutno si nato zvyknout. Podvozek je štelovatelný a žehlí nerovnosti skvěle. Dokonce lesní cesty a polňačky zvládá dobře. Prostor pro spolujezdce je velmi prostorný a pohodlný. Má to 3 kufry což stačí bohatě na dovolenou ve dvou.
Poruchu jsem měl se startérem ,kde se utrhl magnet na statoru, tím vyskratoval baterku. Potom jsem měnil Hallův snímač-občas klesaly otáčky na volnoběhu. Jinak držák,dodržovat pravidelnou výměnu oleje a jinak nic.
Tento stroj je ideální na dlouhé i krátké cestování a je jedno jestli to jsou dálnice či zakroucené vracečky. Stroj drží jako přibitý-záleží však na obutí. Tahle motorka však není pro nezkušené motorkáře. V krizových situacích by mohla překvapit váha stroje.

raid
raid napsal 14.12.16 v 16:05

7500 km, vyzkratovaný altík, vyměněný Hallův spínač? A píšeš, že je to držák?
To jsi fakt optimista.
Každopádně ať slouží a přináší jen radost, tož to je jasný.

fatman
fatman napsal 07.12.16 v 13:01 10b.

Gratuluju
Taky jsem o ní uvažoval.Bohužel(nebo bohudík ) byl konkretní kus ledabyle poskládán a kapota šla šejdrem ...
Tak spokojený poježdění!
10bodů.

31081
31081 napsal 07.12.16 v 12:00 10b.