Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník cestak666
Vloženo 4.12.2016
Aktualizováno 4.12.2016

Dobré recenze a velmi pohodlná motorka. Skvělá ovladatelnost a baťůžek si taky chválil pohodlí.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Skvělý přístup, možnost projetí bez zálohy.
Velký výběr moto i příslušenství.

BMW F 800 GS: Je spíš do terénu a ten já nevyhledávám.
Honda XL 1000V Varadero: Sice držák ale příliš těžká na můj vkus.

První dojmy - První dojem naprosto výborná, z tech co jsem vyzkoušel mi hned padla do ruky a výkon pro někoho malý, ale pro mě a spolujezdce na naše výlety perfektní a dostačující. Blbnutí už mám za sebou...

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil každému. Je pro začátečníky, ale i pro vyježděné jezdce hlavně na cestování.

Doplňky na motorce - Na moto jsou doplňky, zadní kufr, který brzo doplním o boční asi od Givi, vyhřívané hefty, padací rám, přídavná světla a nově zvednutá řídítka, nové plexi, držák gps, zásuvka 12v.

Jízdní vlastnosti perfektní, trochu slabší brzdy ale hodně se dá ubrzdit samotným motorem.
Motorka na cesty skvělá, pohodlná a ovladatelná. V terénu jsem ji také zkoušel ale chtělo by to jiné obutí.
Jinak lehčí terén naprosto bez problémů.
První co jsem dokoupil byly nádstavce 3 cm na řídítka na moji výšku 196 byly moc nízko. Také plexi jsem vyměnil za jiné od Givi a je to sakra rozdíl. Na fotce je ještě původní.
První cesta z Chrudimi domů cca 120 km jsem si perfektně užil, ani se mi nechtělo motorku schovávat do garáže.
Spotřeba více než super cca 4,2l což je na to jak jsem ji honil více než perfektní.
Motor tahá skvěle už od spodních otáček, ale jak se dostane nad 4500 tak je to tahoun. na 650.

Rosi45
Rosi45 napsal 08.09.19 v 16:22 10b.

vlastním Burgmana 650,což je pojízdný otoman.Nicméně chci koupit stromka. Cestujeme často ve dvou a tak mě zajímá pohodlí spolujezdce.

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 17:18 10b.

pěkna mašina

Enečko
Enečko napsal 29.11.17 v 21:52 10b.

Super!

babula
babula napsal 09.03.17 v 23:25 10b.

Moc pěkná . 10b

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 16:27 10b.